SPRACHCAFFE Dil Okulları - Boston


SPRACHCAFFE Language Plus

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar;Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık 

SPRACHCAFFE-BOSTON

Sprachcaffe Boston, Boston’ın kalbinde tarihi bir binada yer almaktadır. Büyük mağazalar, restoranlar, hediyelikeşya mağazaları ve pek çok sokak satıcısı ile ünlü olan Downtown Crossing alışveriş bölgesine de yakındır.

Okul Border’s Kitapçılık ve müzik mağazasının karşısında, T-metro yürüyerek sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Okuldan old South Meeting House, King’s Chapel Faneuil Hall gibi tarihi yerlere ve iki parka yürüyerek gitmek oldukça kolaydır.

Okul olanakları: 8 sınıf, kablosuz internet ve bilgisayar, küçük mutfak, öğrenci salonu, eğitim materyalleri, tam erişilebilir bina.

Okul kapasitesi:224 kişilik.

Konaklama ; 2 çeşit konaklama vardır:Aile yanı konaklama ve standart apartman daireleri

Aktiviteler ve Geziler

Amerika’nın ilk metro sistemi ve devlet okulu olmak üzere şehir, bir çok ilke imza atmıştır. Boston’ın Kuzey Atlantik ve kıyıya yakın konumu sebebiyle buranın sakinleri deniz ürünlerinin zevkini her gün çıkarabilirler. Tek bir şehirde 100’ün üzerinde kolej ve üniversite ile Boston, ‘’Amerika’nın Atina’sı’’ olarak bilinir.