SPRACHCAFFE Dil Okulları - Los Angeles


Okulun Genel Özellikleri

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar;Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık

SPRACHCAFFE-LOS ANGELES

Los Angeles – South Bay’deki dil okulu, Los Angeles bölgesindeki en güzel şehirlerden biri olan Torrance’de yer alır. Şehir bir çok plaja birkeç dakika uzaklıkta ve Dodger Stadyumu, Hollywood ve Universal Stüdyoları gibi Kaliforniya’nın diğer büyük gözde mekanlarına çok yakındır. Yepyeni bir kampüstür ve Village Del Amo 1 alışveriş merkezinin 2. katındadır. Bu sebeple öğrenciler yiyecek ve diğer ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilirler.

Okulda 11 sınıf, bilgisayar laboratuarları, rahat bir salon ve öğrencilerin dışarıda oturup havanın tadını çıkarıp ders çalışabilecekleri özel bir veranda mevcuttur.

Okul kapasitesi:225.

 Konaklama Seçenekleri; Standart apartman. Konfor apartman ve aile yanı olak üzere 3 çeşit konaklama vardır.

Gezi ve Aktiviteler

Okulun bulunduğu Torrence şehri Kaliforniya South Bay’ın kıyı topluluğunda güvenli ve konuksever bir banliyösüdür. Los Angeles merkeze 30 dakika, Hermoso ve Redonda Plajı, Santa Monica ve diğer Kaliforniya gözde mekanlarına yakındır. 4 mevsim sıcak hava dolayısıyla açık hava sporları, sörf, yelken, tüplü dalış ve plaj voleybolu sporları için mükemmel bir yerdir. Her yıl Uluslararası Sörf Yarışması Hermosa ve Manhattan Plajında yapılır.