ZONI LANGUAGE CENTERS Dil Okulları - Miami


Okulun Genel Özellikleri

1991 yılından beri hizmet veren Zoni Language Centers New York'un metropol alanda en büyük İngilizce dil okuludur. 5 ülkedeki 7 okulu ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Açık kayıt sistemi bulunan okulda yıl içinde her pazartesi kurslara başlanabilir. New York’taki okul, New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami’deki okul, ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Kanada’daki okul ise Languages Canada tarafından akredite edilmiş bulunmaktadır. Zoni öğrencilerine hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek için en iyi eğitim olanaklarını sunmaktadır. 

Okulun Bulunduğu Ülkeler : AmerikaNew york - Manhattan, Flushing, New Jersey, Jackson Heights, Florida - Miami Beach, Kanada; Vancouver, Toronto,İngiltere; Londra , Kolombiya; Bogota

Okulun Sunduğu Programlar : Genel İngilizce Programları, Üstün Kalite Yoğun ve Yarı Yoğun İngilizce Programları, TOEFL Hazırlık, Cambridge ESOL Hazırlık, IELTS Hazırlık , İş İngilizcesi 

Katılabileceğiniz Kurslar ; Üstün Kalite Yoğun ve Yarı Yoğun İngilizce Programları, TOEFL Hazırlık, Cambridge ESOL Hazırlık, İş İngilizcesi

ZONI MIAMI BEACH

Kuzey Amerika’da en egzotik, heyecan verici ve tüm yıl boyunca canlı yerlerinden biri olan Miami Beach muhteşem yaz kültürünün tadını çıkarırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir yerdir. Kampüsümüz tarihi Art Deco bölgesinin kalbinde, beyaz kum ve masmavi suları olan plaja bir adım uzaklıktadır. Arkadaşlarınızla caz barda kulağa hoş gelen sesleri dinleyebilir ya da kaldırım üstü kafelerde insanları izleyerek uzun ve rahatlatıcı bir öğleden sonra geçirin. Geceleri hareketli bar ve klüplerde eğlenin. Şehrin tropikal tadını keşfetmek ya da sahilde bronzlaşırken ders çalışmak isterseniz, Miami Beach herkesi memnun etmek için seçenekleri vardır.
Öğrenciler için sunduğumuz çeşitli ESL kursu seçenekleri Zoni Miami Beach’i kuşkusuz çekici kılar: Amerika’da üniversitede eğitim almak isteyenler için TOEFL ve Cambridge, çalışmayı düşünen müşterilerimiz için Yoğun İş İngilizcesi, popüler Üstün Kaliteli Yoğun İngilizce Programı (IEP) mümkün olduğunca çabuk bir şekilde tüm yönleriyle İngilizce’sini geliştirmek isteyenler için mevcuttur. Kurslarımıza ek olarak, Disney World, Key West, Everglades gibi yakın yerlere geziler ve okul etkinlikleri düzenlenmektedir. New York bile uçakla sadece iki buçuk saat uzaklıkta haftasonları gidilebilecek bir yerdir!

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurtları / Hostel;Yurtlar ve pansiyonlarda kalma South Beach’te en uygun ve hesaplı konaklama türüdür. Okul bölgesine ve plaja sadece bir kaç adım uzakta bulunduğundan öğrenciler için kolay erişilebilir noktalarda bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler, Miami-

Dade ve önemli görülecek diğer tüm alanlar için toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlar. Paylaşımlı odalar, diğer Zoni öğrencileri ile birlikte boş zamanlarını tipik öğrenci hayatı şeklinde geçirerek oteller veya diğer konaklama seçenekleri ile karşılaştırıldığında çok daha düşük maliyetli olduğu görülecektir.

Kısa dönem kiralama;Tamamen gizlilik isteyen daha bağımsız öğrenciler için Zoni mobilyalı stüdyo veya tek yatak odalı dairelerde ekonomik kısa süreli kiralamalarda yardımcı olabilir.

Aile yanında konaklama;Miami Beach’te aile yanında konaklama kentin öyküsü nedeniyle çok eşsiz bir deneyim haline gelecektir. Öğrenciler Amerikan ve Latin kültürlerini aile üyeleri ile güzel zamanlar geçrirerek öğrenecektir.Zoni South Beach’te bulunduğundan çok büyük sayıda tursitler, oteller, dükkanlar ve restorasyonlar Miami Beach ve North Miami Beach alanlarına yakınındadır.

Oteller; Tüm boyutları, oranları ve yıldızları ile mevcut 100’den fazla otel var. Talebiniz üzerine, temsilcilerimiz bütçenize göre ve istenen kalite düzeyine en uygun seçenekleri tavsiye etmekten mutluluk duyacaktır. Yerel satış vergileri, genellikle tüm otellerde günlük olarak uygulanır. Çoğu otellerde hızlı turizm ve bölgedeki aktivitelerin yüksek olması nedeniyle rezervasyon eğilimindedir. Bu nedenle yerinizi garanti etmek için erken rezervasyon öneririz.