LSI Dil Okulları - New York Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri                                                                

LSI Dil Okulları 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren, dünya çapında binlerce öğrencisi olan bir kurumdur. . LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenleri yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Eeğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve  aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI,  en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğu düşüncesi ile eğitim kalitesini hep üst düzeyde tutan bir okuldur. Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin için

doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde  değerlendirmenizi sağlar.

Okulun Sunduğu programlar:  Genel Kurslar-Haftada 20 ders, 18 ders, 30 ders, İş İngilizcesi, 50+ yaş programları, Sınav Kursları, Üniversite, yüksekokul ve kariyer hazırlık, Mini Grup kursları, Birebir kurslar, Yaz okulu, Staj Programları, Özel amçalar için Kurslar; pilotlar için İngilizce,Hemşireler için İngilizce, Eğitim İngilizcesi, TKT Modülleri

Okulun Bulunduğu Ülkeler; İngiltere ; Londra Merkez, Londra Hamstead, Brighton, Cambridge -Amerika ;San Diego, San Francisco- Berkeley, New York , Boston 

Kanada  ;  Toronto, Vancouver Yeni Zelanda ; Auckland, Christchurch-Avustralya ; Brisbane-Malta; Sliema Fransa ; Paris-İsviçre; Zürih

LSI NEW YORK

LSI New York, Soho'da, Finans Bölgesinin yakınında bulunan Metropolitan College of New York (MCNY) Manhattan kampüsünde hizmet vermektedir. Havadar ve aydınlık sınıfları, Manhattan'ın muhteşem manzarasına sahiptir. Okulumuzda öğrencilere, sakin bir çalışma ortamı sunan, kitap, dergi ve gazetelere ücretsiz olarak erişilebilen birinci sınıf bir kütüphane yer almaktadır. Ücretsiz internet erişimli iki bilgisayar odasında öğrencilerin ve çalışanların kullanımına sunulmuş 40  üzerinde bilgisayar mevcuttur. Öğrencilerin ders aralarında sınıf arkadaşlarıyla birlikte dinlenebileceği bir öğrenci salonu da vardır.

Sosyal etkinlik ve aktivite programı, New York'un manzaralarının ve kültürünün keyfini çıkarıp yeni arkadaşlarınızla kafanızı dağıtırken İngilizcenizi kullanmanıza imkan tanır.

KONAKLAMA 

Aile yanı konaklama; Aile yanı konaklamalar titizlikle seçilir ve öğrencilerin Amerikan kültürünü ve New York şehir hayatını yakından tanımalarına olanak sağlar. Bu ailelere okul tarafından devamlı ziyaretler düzenlenir.

Executive aile yanı konaklama; Executive konaklamalar diğer konaklama seçeneklerine göre genellikle daha yüksek standartlara sahiptirler.  Genellikler odalarda özel banyolar bulunur ve bazen kimilerinde televizyon da bulunmaktadır.

Yurt konaklaması; Yurtlar, ekonomik bir fiyata temiz ve en temel gereksinimleri karşılayacak bir barınma olanağı arayan öğrenciler için daha uygundur. Yurtta kalacak öğrenciler muhakkak 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.