INTRAX Dil Okulları - San Diego


Okulun Genel Özellikleri

1980 Yılından beri eğitim veren İNTRAX dil okulları yaklaşık, yılda ortalama  8000 öğrenciye eğitim veren eğitim kalitesi yuksek aynı zamanda öğrencinin bütçesini sarsmayacak şekilde eğitim  kolaylığı sağlayan sayılı dil okullarından biridir.Kozmopolit bir yapıya sahip olup farklı ırklardan  ve kültürlerden öğrencileri misafir eden İntrax  dil okulları ;San Francisco,Chicago ve  San Diego’da bulunmaktadır. Dil eğitiminin yanı sıra profesyonel programlar da sunan Intrax öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar; Mesleki beceriler Programlar,İş İngilizcesi,Uygulamalı İngilizce Programaları,TOEFL VE Cambridge Sınav Hazırlığı,Seçmeli Dersler,Kariyer Hazırlık Aktivitesi

INTRAX- SAN DIEGO;  

Güney California’nın incisi olarak bilinen San Diego,iklimi,kum plajları,olağanüstü sahil şeridi,dünyaca bilinen hayvanat bahçeleri, müzeleri ve plajlarıyla ünlü bir şehirdir.Aynı zamanda Disneyland,Los Angeles ve Hollywoda yakınlığı, modern ve rahat yaşam tarzı kenti daha popüler hale getirir.    

Intrax San Diego şehir merkezine 10 dakika, Vantaggio State Street’e 5 – 10 dakika yürüme mesafesinde Little Italy’de konumlanmaktadır. Çevresinde bir çok kafe, restoran, dükkan, sanat galerisi, müze ve tiyatro bulunmaktadır. Ayrıca toplu taşıma imkanları bakımında da oldukça elverişli bir konumdadır. Yeni merkezde 16 tam donanımlı modern sınıf her biri 24 bilgisayardan oluşan yüksek donanmılı 2 bilgisayar laboratuarı, kablosuz internet erişimi, konforlu öğrenci salonu ve öğrenci mutfağı mevcuttur

Konaklama Seçenekleri

İntrax dil okulları aile yanı ve  yurt seçenekleriyle öğrencilere konaklama imkanı sunmaktadır.Aile yanı konaklamanın öğrencilerin dillerini geliştirmelerinde büyük avantajları vardır çünkü öğrenciler yaşadığı ailenin kültürünü öğrenip İngilizce pratik yapma imkanına sahiptirler.Öğrenciler aile yanı konaklamada;apartman,kat veya gelenksel bir evde konaklayacaklardır. Aile yanı odalar özel veya paylaşımlıdır.

Aile yanı konaklamada;banyolar paylaşımlı olup birçoğunda öğrencilere çamaşır yıkama imkanı sunulmuştur.Öğrenciler okula 15  ila 60 dakikalık yürüyüş ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabileceklerdir .Haftada 14 öğün olmak üzere her gün kahvaltı ve akşam yemeği imkanlarından faydalanabileceklerdir.Ayrıca aile yanının bir çoğunda kablosuz ve DSL İnternet bağlantısı  bulunmaktadır.

Yurt tipi konaklamada;öğrenciler diğer ülkelerden öğrencilerle yaşama imkanı bulup temelden en lükse kadar seçim yapma imkanına sahiptirler.Odalar özel veya paylaşımlı olup  paylaşımlı mutfaklar,aktivite salonu  ve çamşırhane bulunmaktadır.Ayrıca yurtlarda bilgisayar laboratuvarları kablosuz vaya DSL internet bağlantısı bulunmaktadır.Öğrenciler okula 5 ila 45 dakikalık yürüyüş ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilmektedirler.