LSI Dil Okulları - San Diego Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri                                                                   

LSI Dil Okulları 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren, dünya çapında binlerce öğrencisi olan bir kurumdur. . LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenleri yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Eeğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve  aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI,  en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğu düşüncesi ile eğitim kalitesini hep üst düzeyde tutan bir okuldur. Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin için

doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde  değerlendirmenizi sağlar.

Okulun Sunduğu programlar:  Genel Kurslar-Haftada 20 ders, 18 ders, 30 ders, İş İngilizcesi, 50+ yaş programları, Sınav Kursları, Üniversite, yüksekokul ve kariyer hazırlık, Mini Grup kursları, Birebir kurslar, Yaz okulu, Staj Programları, Özel amçalar için Kurslar; pilotlar için İngilizce,Hemşireler için İngilizce, Eğitim İngilizcesi, TKT Modülleri

Okulun Bulunduğu Ülkeler; İngiltere ; Londra Merkez, Londra Hamstead, Brighton, Cambridge -Amerika ;San Diego, San Francisco- Berkeley, New York , Boston Kanada  ;  Toronto, Vancouver Yeni Zelanda ; Auckland, Christchurch-Avustralya ; Brisbane-Malta; Sliema Fransa ; Paris-İsviçre; Zürih

LSI SAN DIEGO

Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir.Dil okulumuz, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile San Diego'nun tam kalbinde yer alır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall konser salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir. Birçok farklı İngilizce programımız arasında, TOEFL ve Cambridge Sınavı'na hazırlık kursları da sunarız. Modern bir binada yer alan okulda İngilizce öğrenirken, ücretsiz internet erişiminin sunulduğu bilgisayar odası gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri;

Aile yanı konaklama; Aile yanı konaklamalar titizlikle seçilir ve öğrencilerin Amerikan kültürünü ve New York şehir hayatını yakından tanımalarına olanak sağlar. Bu ailelere okul tarafından devamlı ziyaretler düzenlenir.

Executive aile yanı konaklama; Executive konaklamalar diğer konaklama seçeneklerine göre genellikle daha yüksek standartlara sahiptirler.  Genellikler odalarda özel banyolar bulunur ve bazen kimilerinde televizyon da bulunmaktadır.

Yurt konaklaması; Yurtlar, ekonomik bir fiyata temiz ve en temel gereksinimleri karşılayacak bir barınma olanağı arayan öğrenciler için daha uygundur. Yurtta kalacak öğrenciler muhakkak 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.