KAPLAN Dil Okulları - Santa Barbara


Okulun Genel Özellikleri

Uluslarararsı Amerikan eğitim kuruluşu KaplanInc' nin bir parçası olan Kaplan Aspect dil okulları 7 ülkedeki 42 okulu ile İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.   70 yılı aşkın süredir eğitim veren okulun hem üniversite kampüslerinde hem de kendine ait binalarında okulları bulunmaktadır. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; İngiltere ; Oxford, Cambridge, Londra, Manchester, Bath, Torquay, Salisbury, Edinburg, Bornemouth İrlanda;Dublin Amerika ; Boston - Fenway, Harvard Square, Northeastern University at Downtown -, New York - Mid Town, Empire State, Soho- , Philadelphia, Washington, Miami, Chicago, ILLinois Institute of Technology, Seattle, Highline Community College , Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College,Irvine Valley College, Whittier College, Los Angeles Westwood  Avusturalya ; Sidney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane,Cairns,Perth Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto Malta; Sliema, Gozo

Okulun Sunduğu Programlar:  Genel Kurslar(Haftada 20, 24 ve 30 ders), Akademik yıl kursları ,Online ingilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Staj, OPUS, Staj programları, Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, Grup ve Bireysel Yaz okulu programları, Üniversite Yerleştirme Servis

Katılabileceğiniz Kurslar; Tatilde İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Akademik Yıl ve Sömestr Programları, Pratik iş İngilizcesi gibi kurslara katılabilirsiniz.

Kaplan-Santa Barbara

Batı Yakası'nın en iyi sahillerine sahip olan Santa Barbara'daki dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Santa Barbara City College'in okyanus kıyısında yer alan kampüsünde İngilizce öğrenirken, alışveriş mekanlarının, restoran ve kafelerin, dünyanın en iyi sahillerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Dersten önce sörfe gidin, Las Vegas'da haftasonu gezisine gidin, ünlüleri görmek için Los Angeles'a seyahat edin, Tarihi Red T ile yürüme turuna katılın, California şarap evlerinin en iyilerini gezin, State Caddesin'de sayısız kafe evlerinin, canlı barların ve restoranların tadını çıkarın.

Okulda kütüphane ve spor salonu da olmak üzere kampüs imkanlarına erişim, Santa Barbara Citiy Collage'nin 2 yıllık diploma programlarına hazırlanma, Spor ve sosyal aktivite programlarına katılma gibi farklı imkanlar sunulmaktadır.

Konaklama Seçenekleri;    Aile Yanı konaklama; Farklı kültürleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.( Oda tipi: tek veya çift kişilik, En küçük yaş: 16) Öğrenci apartmanları: İngilizcenizi okul dışındada gelişritrebileceğiniz, mükemmel yaşam standartlarına sahip öğrenci apartmanlarında konaklayabilirsiniz.( Oda tipi: Tek veya çoklu, En küçük yaş: 18)