FLORIDA ATLANTIC UNIVERSITY


Tarihler: Haziran – Ağustos


Yaş sınırı: 14 – 17


Konaklama türü: Yurt konaklaması


Yer:  Florida Atlantic University  - Florida


Okul Bilgileri: Okulumuz; Florida’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Florida Atlantic University’de yer alır.  Geniş bir alana yayılmış olan yerleşke; modern okul binası, profesyonel spor sahaları, olimpik yüzme havuzları gibi zengin seçenekleriyle dünyanın dört bir yanından öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Dersler modern, tam donanımlı sınıflarda verilir. Öğrenciler ilk gün seviye tespit sınavına katılır ve seviyelerine uygun sınıflara verilir. Yaz okulu programımız, öğrencilere Amerika’nın en popüler tatil yerlerine sahip Florida eyaleti ve çevresini gezmek için haftada 2 tam gün zaman ayıracak şekilde tasarlanmıştır.


Konaklama: Yaz Okulu öğrencileri tüm kampüs tesislerine kolay erişebilecekleri kampüs içindeki yurt binalarında ağırlanır. Konaklama; iki kişilik odalarda kahvaltı, öğlen, akşam ve ara öğünler de dâhil tam pansiyondur. Kampüs genelinde ve odalarda internet erişimi mevcuttur.


Aktiviteler ve Geziler: Açıkhava aktiviteleri, yüzme, tenis,  bowling, dans, disko, sinema, uluslararası geceler, basketbol. Geziler; Her hafta bir tam ve üç yarım gün çeşitli geziler organize edilir.

 

Haftalık Örnek Program;

 


 

 

 

 

 

 

***Detaylı bilgi ve indirimler için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.