GLOBAL VILLAGE ENGLISH CENTERS-YAZ OKULU


Okulun Genel Özellikleri

 

Globall Village 1960  yılında kurulmuş,dünyanın birçok bölgesinden gelen öğrenciler için farklı deneyimler kazandıran son derece modern bir dil okuludur.Global Village English Centers öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde geçirmeleri ve yüksek kalitede eğitim almaları için çok uygun bir okuldur.konaklama seçenekleri ve yıl boyunca süren aktivitelerle öğrenciler hem yıl boyunca süren aktivitelerle eğlenip hem eğitim görerek kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir.


Kurs Merkezleri

Global Village – Kanada- Vancouver,Toronto,Calgary,Victoria(Kanada),Havaii(USA)  ve Avustralyadaki Sydney,Brisbane ve Noosa dır.

 

HAVAII

 

Yaş Aralığı

12 - 17


Kurs Tarihleri

 

3 Temmuz  -  27 temmuz,2012

30 Temmuz - 24 Ağustos,2012


Kurs Türü

Genel İngilizce+ Aktivite

 

Konaklama

Aile yanı

 

Okul Bilgisi

 GV HAVAII dünyanın en güzel merkezlerinden birinde hem akademik anlamda üstün bir eğitim görüp hem de cenneti yaşayabilirler.GV HAVAII öğrencilere dünya genelinde birinci sınıf bir eğitim deneyimi sunar.bu okula katılarak güvenli sıcak ve arkadaş canlısı kadrosuyla bu okulda hızlı bir şekilde öğrencilere ingilizcelerini geliştirme imkanı sunar.öğrenciler ,bu okulda eğitim hedeflerini en iyi şekilde gerçekleştirebilecek ve unutulmaz macera ve anılarla  eğitim sürelerine renk katma imkanı bulacaktır.

 

 

Konaklama

 Ana dili İngilizce olan aile yanında konaklama,tam pansiyon günde 3 öğün yemek,öğrencilerin 24 saat hizmetinde acil servis. Aile yanında kalmak istemeyenler için okul öğrenci residence, apartman, hostel gibi konaklamalar da ayarlayabilmektedir.

 

Aktiviteler ve geziler

Kültürel aktiviteler,spor aktiviteleri gezi aktiviteleri