CITRUS COLLEGE-LOS ANGELES


Tarihler:   Haziran- Ağustos

Kurs süresi:1-6 hafta

Yaş sınırı: 15 yaş ve üzeri

Konaklama türü: Aile yanı konaklama

Yer: Citrus –Los Angeles - California

Okul Bilgileri: Yaz okulu programımız Los Angeles merkeze oldukça yakın bir konuma sahip, Citrus College kampüsü içinde gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler İngilizceyi düşük öğrenci sayılı ferah sınıflarda, uzman eğitmenler eşliğinde ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile etkileşime geçerek öğrenirler. Özenle seçilen ailelerimiz, yeni gelen öğrencilerimize Amerikan kültürünü birinci elden tanıtmaktan her zaman büyük memnuniyet duymaktadırlar.

Konaklama: Yaz Okulu öğrencileri özenle seçilen ailelerin yanında iki kişilik odalarda konaklarlar. Böylelikle Amerikan kültürünü birinci elden tanır ve İngilizce pratik yapma, farklı kültürlerle tanışma olanağına kavuşurlar.

Aktiviteler ve Geziler:  Sanat, bowling, dans, disko, sinema, uluslararası geceler, grup oyunları, basketbol, yüzme, tenis… Geziler: Her hafta bir tam ve beş yarım gün çeşitli geziler organize edilir. Düzenlenen geziler şunlardır :Hollywood Turu,Beverly Hills Turu,Old Town Pasadena Turu ve Alışveriş,Disneyland,Huntington Kütüphanesi,Los Angeles Merkez,University of California Turu,Universal Stüdyoları,Victoria Gardens Alışveriş,Huntington Beach,Ontario Mills Alışveriş Merkezi…

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.