UCLA-LOS ANGELES


Tarihler: Haziran – Ağustos

Yaş sınırı: 13 – 19

Konaklama türü: Yurt konaklaması

Yer: California Üniversitesi - Los Angeles

Okul Bilgileri: Okulumuz; Los Angeles’ta BeverlyHills’ yakın mesafede,UCLA’in en popüler kampüsünde yer alır. Öğrenciler; üniversite ortamında dil eğitimi almanın yanı sıra okulun modern tesislerinden yararlanma fırsatına sahip olur. Sınıflarımız ortalama 12 kişililiktir. Öğrenciler ilk gün seviye tespit sınavına katılır ve seviyelerine uygun sınıflara verilir. Yaz okulu programımız, öğrencilere Amerika’nın en eğlenceli şehirlerinden Los Angeles’ı keşfetmek için haftada 2 tam gün zaman ayıracak şekilde tasarlanmıştır.

Konaklama: Yaz Okulu öğrencileri tüm kampüs tesislerine kolay erişebilecekleri kampüs içindeki yurt binalarında ağırlanır. Konaklama; kahvaltı, öğlen, akşam ve ara öğünler de dahil tam pansiyondur. Öğrenciler iki kişilik odalarda konaklayabilirler. Ortak alanlarda internet bağlantısı mevcuttur.

Aktiviteler ve Geziler: Öğrencilerin uluslar arası gruplarla bir araya gelerek İngilizcelerini geliştirirken iyi vakit geçirebilecekleri aktivitelerimizden bazıları: Savenger Hunt, Hollywood’ a ziyaret, dans gecesi, film gecesi, karaoke gecesi, Santa Monica sahillerine gezi, okul tesislerinde çeşitli spor aktiviteleri. Geziler: Her hafta bir tam ve iki yarım gün çeşitli geziler organize edilir.

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.