SPRACHCAFFE Language Plus-MUNIH


Okulun Genel Özellikleri

Sprachcaffe / Language Plus canlı, heyecan verici şehirlerde deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda  ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, MontrealFransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: HavanaÇin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar; Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık

 

SPRACHCAFFE-MÜNİH

Münih, en çok modern müzelerle,sinemalarla ve BMW dernekleriyle turistlerin dikkatini çekmektedir. Spor olarak ise “Eisbach” nehrinde sörf yapabilirsiniz, 20,000 kişinin katıldığı buz pateni gecelerine katılabilirsiniz ya da Alp dağlarında bisiklet sürebilirsiniz. Kısacası aklınızda olan her şey burada bulunmaktadır. Münih’in sade ve basit bir şehir olmadığını, dünyanın en ünlü futbol takımlarından biri Bayern München’den anlayabilirsiniz ve elbette böyle bir şehre ziyaret etmişken bu takımı Allianz Arena’da görmemek olmaz. Bununla beraber dünyanın en ünlü festivallerine, Oktoberfest, katılmayı unutmayın.

Sprachcaffe ile sadece Münih şehrinin harikalarını gezmek değil, bu şehrin dili ile birlikte kültürünüde öğreneceksiniz. Dilinizi lüks bir şekilde ‘native speaker’ öğretmenlerle öğrenirken, Münih şehrini de gezip daha geniş bir çevre edinme şansınız olur. Farklı kültürlerle çevrenizi geniş tutmanız sizin her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

 

Konaklama Seçenekleri; Frankfurt'ta standart apartman, konfor apartman ve aile yanı olmak üzere üç tür konaklama bulunmaktadır.  Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz.