LSI Dil Okulları - İsviçre-Zürih


Okulun Genel Özellikleri

LSI Dil Okulları 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren, dünya çapında binlerce öğrencisi olan bir kurumdur. . LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenleri yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Eeğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve  aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI,  en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğu düşüncesi ile eğitim kalitesini hep üst düzeyde tutan bir okuldur. Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin için

doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde  değerlendirmenizi sağlar.

Okulun Sunduğu programlar: Genel Kurslar-Haftada 20 ders-18 ders-30 ders, İş İngilizcesi, 50+ yaş programları, Sınav Kursları, Üniversite, Yüksekokul ve kariyer hazırlık, Mini Grup kursları, Birebir kurslar, Yaz okulu, Staj Programları, Özel amaçalar için Kurslar( Pilotlar için İngilizce, Hemşireler için İngilizce, Eğitim İngilizcesi, TKT Modülleri )

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ; Londra Merkez, Londra Hamstead, Brighton, Cambridge -Amerika ; San Diego, San Francisco- Berkeley, New York , Boston - Kanada  ;  Toronto, Vancouver-Yeni Zelanda ; Auckland, Christchurch  Avustralya ; Brisbane-Malta  ; Sliema Fransa ; Paris-İsviçre ; Zürih

LSI – ZURIH

Zürih, ideal bir şekilde Avrupa’nın kalbinde konumlanmıştır. Şehrin resmedilmeye değer tarihi merkezi Limmat nehri kıyısında yer almaktadır. 500’ün üzerinde bar, gece kulübü, ve açık hava kafeleri yerli halk ve ziyaretçiler için ideal buluşma imkânı sağlar. Zürih ziyaretçilerine geniş bir müze yelpazesi, tiyatro, ve büyük övgülere konu olan opera evi gibi seçenekleri sunmaktadır. Spor tutkunları da hiçbir şeyden mahrum kalmamaktadır.

LSI Zürih;Ünlü Seefeld bölgesinde, göle 5 dakikalık uzaklıkta ve şehrin merkezine yakın bir yerde bulunan LSI Zürih, değişik ve zarif yerleşimleri keşfetmek için ideal bir bölgededir. Okul, 9 rahat sınıfa, bir modern internet kafeye ve hoş bir öğrenci salonuna sahiptir.

Aktivite Programı;Gölde manzaralı bir sandal gezisi, okul barbeküsü, Cheese Fondue geceleri, opera ziyaretleri, diğer İsviçre şehirlerine ve Alp’lere gezileri, ayrıca spor aktiviteleri ve Avusturya, Fransa, Almanya ve İtalya gibi çevre ülkelere hafta sonu gezilerini içerir.

LSI Zürih aktivite programı, uluslararası öğrencilerimizin bütün ilgi alanlarını kapsamayı amaçlar..

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Dil öğrenirken, gittiğiniz ülkeyi ve o ülkenin insanlarını da tanımanız gerekir. Tüm LSI dil merkezleri; aile yanı, öğrenci evi, öğrenci yurdu, pansiyon veya otel gibi çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bütün dil merkezlerimiz aktif ve ilgi çekici sosyal aktiviteler sunar.

LSI Aile Yanı Konaklama; Özenle seçilmiş ailelerimiz kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunar. Birçok öğrencimiz yıllar

sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürüyorlar.

LSI Öğrenci Evleri/Yurtları; Dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz öğrenci evi ve yurtlarında tek veya çift kişilik odalar mevcuttur. Banyolar ortaktır, odalar düzenli bir şekilde temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Yiyecek ve içecek düzenlemeleri farklıdır ama birçok yerde kahvaltı verilir.(Yer durumu ve daha fazla bilgi için lütfen NEW YURTDIŞI EĞİTİM ile irtibata geçiniz.)

Pansiyon/Hostel; Otellerden daha ekonomik olan pansiyonlar daha sınırlı hizmet sunar. Haftalık hizmetçi servisi sağlanır ve bazı pansiyonlar mutfak tesislerine sahiptir.

Oteller; LSI okulları ve NEW yurtdışı Eğitim yakın yerlerde değişik türlerde  oteller sunar ve seçilen otele  rezervasyon yapabilmektedir.