LSI Dil Okulları - Brisbane Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

LSI Dil Okulları 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren, dünya çapında binlerce öğrencisi olan bir kurumdur. . LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenleri yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Eğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve  aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI,  en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğu düşüncesi ile eğitim kalitesini hep üst düzeyde tutan bir okuldur. Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin içindoğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde  değerlendirmenizi sağlar.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; İngiltere ; Londra Merkez, Londra Hamstead, Brighton, Cambridge -Amerika ;San Diego, San Francisco- Berkeley, New York , Boston Kanada  ;  Toronto, Vancouver Yeni Zelanda ; Auckland, Christchurch-Avustralya ; Brisbane-Malta; Sliema Fransa ; Paris-İsviçre; Zürih

Okulun Sunduğu programlar:  Genel Kurslar-Haftada 20 ders, 18 ders, 30 ders, İş İngilizcesi, 50+ yaş programları, Sınav Kursları, Üniversite, yüksekokul ve kariyer hazırlık, Mini Grup kursları, Birebir kurslar, Yaz okulu, Staj Programları, Özel amçalar için Kurslar; pilotlar için İngilizce,Hemşireler için İngilizce, Eğitim İngilizcesi, TKT Modülleri

LSI-BRISBANE

Nefes kesici manzaraları, mükemmel yemekleri, rahat yaşam tarzı ve zengin kültürel çeşitliliğiyle Avustralya, dünyanın en heyecan verici ülkelerinden birisidir. Queensland’ın başkenti Brisbane, Brisbane Nehri yanında yer alır ve yıl boyu harikulade bir iklimi vardır.

LSI Brisbane; alışveriş merkezlerine, restoranlara ve toplu taşıma araçlarına yakın tarihi bir binada, bu karmaşık fakat sakin, astropikal şehrin merkezinde yer alır. Okul tamamen klimalıdır ve okulun her katında mutfak hizmeti bulunması yanında, ücretsiz internet erişimli bilgisayar odası ve sessiz bir ortamda çalışmak için kütüphane bulunur.

Aktivite Programı; ‘Queen Street Mall’, Botanik Bahçeleri ve Brisbane Nehri manzaralı bahçeli kafeleriyle ‘Riverside Centre’ okula yakın mesafededir; plajlar ve yağmur ormanları gibi göze çarpan çekiciliklere bir saatten az bir zamanda ulaşılabilir. Sosyal program, Avustralya’nın ‘Güneşli Şehir’inin’ en iyisini sunan, gezileri, sporları ve hafta sonu turlarını içerir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Dil öğrenirken, gittiğiniz ülkeyi ve o ülkenin insanlarını da tanımanız gerekir. Tüm LSI dil merkezleri; aile yanı, öğrenci evi, öğrenci yurdu, pansiyon veya otel gibi çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bütün dil merkezlerimiz aktif ve ilgi çekici sosyal aktiviteler sunar.

LSI Aile Yanı Konaklama; Özenle seçilmiş ailelerimiz kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunar. Birçok öğrencimiz yıllar

sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürüyorlar.

LSI Öğrenci Evleri/Yurtları; Dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz öğrenci evi ve yurtlarında tek veya çift kişilik odalar mevcuttur. Banyolar ortaktır, odalar düzenli bir şekilde temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Yiyecek ve içecek düzenlemeleri farklıdır ama birçok yerde kahvaltı verilir.(Yer durumu ve daha fazla bilgi için lütfen NEW YURTDIŞI EĞİTİM ile irtibata geçiniz.)

Pansiyon/Hostel; Otellerden daha ekonomik olan pansiyonlar daha sınırlı hizmet sunar. Haftalık hizmetçi servisi sağlanır ve bazı pansiyonlar mutfak tesislerine sahiptir.

Oteller; LSI okulları ve NEW yurtdışı Eğitim yakın yerlerde değişik türlerde  oteller sunar ve seçilen otele  rezervasyon yapabilmektedir.