EMBASSY CES


Yaş Aralığı; 16- 20

Kurs Tarihleri; 7 Ocak- 18 Şubat, 30 Haziran- 11 Ağustos

 Kurs Türü; Genel İngilizce+Aktivite

Konaklama; Aile Yanı- Tek kişilik odalar- Tam pansiyon

Okul Bilgileri; EmbassyCES Surfers Paradise yaz okulu, şehir merkezinin ve görkemli plajların yakınındaki yıl boyu aktif olan Embassy okulunda bulunmaktadır. Her yıl kayıt yaptırmak için iki dönem seçeneğiniz var. Biri Kuzey Yarımkürenin yaz aylarında (Haziran – Ağustos), diğeriyse Güney Yarımkürenin yaz aylarında (Ocak - Şubat). Hangi seçeneği tercih ederseniz edin,  Avustralya'nın Gold Kıyısı'ndaki yıl boyu güneşli, sıcak havanın ve çevrenizdeki güzel yerlerin tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız.

Konaklama; Surfers Paradise’da  aile yanında kalarak yerel yaşam tarzını öğrenebilirsiniz. İngilizce konuşan insanlar ile birlikte yaşamak, kaldığınız süre boyunca İngilizcenizin sürekli gelişeceği anlamına gelir. Ailelerin hepsi okula en fazla bir saat uzaklıktadır. Kahvaltı ve akşam yemeği ev sahibi aile ile birlikte yenir ve öğle yemekleri merkezde sunulur. Tüm geziler için paket yemek dağıtılır. Ayrıca aile çamaşır yıkama hizmeti de vermektedir.

Aktiviteler ve Geziler; Brisbane, Dreamworld, Broadwater Parkları, Su Otobüsü Kanal gezisi, CSI: Deneyim, Film Dünyası, Wet 'n' Wild.

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.

Benzer Sayfalar;

Sıdney Dil Okulları

Brisbane Dil Okulları

Surfers Paradise Dil Okulları