BERLITZ DIL OKULU - DUBLIN


BERLITZ ile ilgili görsel sonucu

 
Okulun Genel Özellikleri   
1870 yılında göçmen olarak Amerika’ya giden Maximillian Berlitz, geliştirdiği pratik temelli metot ile dil eğitiminde yeni bir çağ başlatmıştır. Berlitz, 1878'de ilk dil okulunu açmıştır. Kısa zamanda ünü tüm dünyaya yayılan Berlitz Dil Okulları, günümüzde öğrenci odaklı yaklaşımı, sürekli geliştirdiği modern sistemi, her yıl milyonlarca dolar ayırdığı ar-ge çalışmaları ve sektöre getirdiği birçok yenilikle beş kıtada faaliyet gösteren global bir kuruluştur. Berlitz dil eğitiminde ve global iletişimde dünya lideridir.
BERLITZ IRELAND ile ilgili görsel sonucu
Okulun Bulunduğu ŞehirlerDUBLIN , Manchester
Okulun Sunduğu programlar:  iş için dil öğrenmek, standart genel ve yoğun programlar, özel birebir dersler, yaz okulu, öğretmen özel eğitimler, online eğitimler, IELTS hazırlık programları
BERLITZ - IRLANDA  
Berlitz Dublin İngilizce dil okulu 1900 de kuruldu ve dil eğitimlerinde binlerce öğrenciye yardım ettiği için mükemmel bir performans göstermektedirler.
Berlitz Dublin’de, modern bir şehir merkezi tesislerimizi hareketli Dublin’in merkezinde eğitim sunmaktadır. Profesyonelce kişiye özel hazırlanmış deneyimi sağlamaya odaklanan Berlitz böylelikle bütün öğrencilerin potansiyellerine erişmeleri desteklenir. Öğretmenler ve öğrenciler arkadaşça bir ortamı sunar, bu öğrencilerin çalışmaları süresince başarıyı ulaşmaya hedefler.
Öğrenciler eğlenceli ve teşvik edici bir ortam ile birlikte dil becerilerini ilerletebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve İrlanda kültürel hayatının çok ve çeşitli yönlerini tecrübe edebilirler.
 
ÇALIŞMA GARANTISIBerlitz dil okulunda öğrencilere çalışma imkanları da sunmaktadır. iş garantisini veren Berlitz Dil okulu, ister kariyerinizde deniyim kazanın, ister dilinizi geliştirip yeni arkadaşlıklar ve yeni kültürlerin tadını çıkarın. 
Ä°lgili resim
 
 
Konaklama seçenekleri; Aile yanı konaklama , Yurt konaklama seçenekleri mevcut