KAPLAN Dil Okulları - İrlanda-Dublin


Okulun Genel Özellikleri 

Uluslarararsı Amerikan eğitim kuruluşu KaplanInc' nin bir parçası olan Kaplan Aspect dil okulları 7 ülkedeki 42 okulu ile İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.   70 yılı aşkın süredir eğitim veren okulun hem üniversite kampüslerinde hem de kendine ait binalarında okulları bulunmaktadır. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ; Oxford, Cambridge, Londra, Manchester, Bath, Torquay, Salisbury, Edinburg, Bornemouth İrlanda; Dublin Amerika ; Boston - Fenway, Harvard Square, Northeastern University at Downtown -, New York - Mid Town, Empire State, Soho- , Philadelphia, Washington, Miami, Chicago, ILLinois Institute of Technology, Seattle, Highline Community College , Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College,Irvine Valley College, Whittier College, Los Angeles Westwood  Avusturalya ; Sidney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane,Cairns,Perth Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto Malta; Sliema, Gozo

Okulun Sunduğu Programlar:  Genel Kurslar(Haftada 20, 24 ve 30 ders), Akademik yıl kursları , Online ingilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Staj, OPUS, Staj programları, Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, Grup ve Bireysel Yaz okulu programları, Üniversite Yerleştirme Servisi

Katılabileceğiniz Kurslar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun Akademik Yıl, Yoğun akademik Sömestr, IELTS hazırlık

KAPLAN ASPECT - DUBLİN 

Dublin şehir merkezinde, Georgian tarzı bir binada yer alan Kaplan Dil okulu, geniş çapta İngilizce kursları sunar. Dil okulumuzun mükemmel lokasyonu ve yoğun aktivite programı sayesinde, öğrencilerimiz Dublin'i keşfetme fırsatı bulacaklardır.

Dublin dil okulumuz tam ekipmanlı, geniş ve modern sınıflara sahiptir ve tarihi bir binanın içerisinde konumlandırılmıştır. Şehrin kalbinde yer alan okulumuz sayesinde barlara, kafelere ve alışveriş merkezlerine ulaşım oldukça kolaydır.

Guinness birasının, İrlanda dansının ve mükemmel yeşil alanların sahibi olan İrlanda, İngilizce öğrenmek için ideal bir kenttir. Yoğun aktivite programı öğrencilerin İrlanda'yı keşfetmeleri adına oldukça önemlidir.

Guiness Storehouse'da Guiness'in (Siyah bira) tarihini öğrenin, Old Jameson Distillery'de lisanslı viski uzmanı olun ve İrlanda ruhunu serbest bırakın, Yerel bir barda İrlanda müziği ve dans gecesine katılın, hafta sonu bir müzik festivaline katılın, Dublin dil okulumuza kısa bir mesafede bulunan sanat galesini ziyaret edin, St. Patrick günündeki kutlamaları izleyin, Dubliners'ı ulusal sporlarında derstekleyin, yerel bir futbol ligine katılın ve pazar günleri futbol oynayın

İnteraktif beyaz tahta ile geniş sınıflar, bilgisayarlar ve geniş ekranlı televizyon ile öğrenci salonları, kablosuz internet, spor salonu ve sportif aktiviteler, kütüphane ve bilgisayarlar ile çalışma odaları hizmetinizdedir.

Konaklama Seçenekleri: Aile yanı konaklama ( Tek veya 2 kişilik +16 ), Öğrenci Evi (Heuston South Quarter Tek veya 2 kişilik +18 )