TWIN DIL OKULLARI - DUBLIN


Okulun Genel özellikleri 

TWIN Dil Okulları Twin grup bünyesinde bulunan bir kuruluştur. Dünyanın her yerinden 50 000 üzerinde öğrenciye her yıl hizmet vermektedir.  Londra,Eastbourne ve Dublin şubeleri bulunan Twin 1993 ten beri faaliyet göstermektedir. Okul British Council ve Independent Schoold Inspectorate kurumları tarafından akreditedir. Okulun e-Learning sanal öğrenim ortamına erişim imkanı bulunmaktadır ve bu imkanı okul bitiminden 3 ay sonrasına kadar öğrenciler kullanabilir. Twin Dil Okullarının şubeleri merkez konumda yer aldığından İngiltere’nin en turistik yerlerine ve diğer şehirlerine ulaşım rahattır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: LONDRA , EASTBOURNE, DUBLIN

Okulun sunduğu programlar;  

·         Genel İngilizce – 15 saat

·         Yoğun İngilizce – 23 saat

·         IELTS sınav hazırlık Kursları (15 saat grup sınıfı + 8 saat IELTS hazırlık)

·         Aile Çocuk Yaz Okulları Programları

·          Kariyer Geliştirme Programı

·          Staj programları

·          Öğretmenler için İngilizce

·          Konuşma Kursları

·          Mesleki Dil Kursları (Finansal, Pazarlama, Hukuk, Tıp, Akademik, KET, PET, FCE, CAE, CPE sınavları hazırlık vb. içerikteki kurslar)

·         Mini grup kursları 5 veya 10 ( 15 saat grup sınıf + 5 veya 10 saat bire bir dersler) 

·         Uzun donem İngilizce kursları

·         8-18 yaş arası bireysel yaz okulları

·         8-18 yaş arası grup yaz okulları

·         Konaklama hizmetleri

TWIN DİL OKULLARI- DUBLIN

Dublin'deki North Great George's Caddesi'nde yer alan Twin English Center Dublin güzel bir Gorgian binasında yer almaktadır. Caddemiz tarihini ve mimarisini korumakla ünlüdür ve İrlanda'nın başkentinin tam kalbindedir. Dublin, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için harika bir atmosfere sahip canlı, samimi bir şehirdir.

Twin English Centre Dublin, ünlü Dublin Spire'a sadece 2 dakika uzaklıktadır. Her biri interaktif yazı tahtaları olan güzel Gürcü binalarında 18 derslik bulunmaktadır.

 

Konaklama Seçenekleri; 

Okulun aile yanı, yurt ve öğrenci evi seçenekleriyle konaklama imkânları bulunmaktadır.

Twin dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan NEW Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilere her konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.