EUROCENTRES Dil Okulları -Cambridge


Okulun Genel Özellikleri  

Eurocentres dil okulları 60 yıldan beri en yüksek kaliteye sahip yabancı dil kursu vermektedir. Kurumun amacı insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı geliştirme ve ulusal,kültürel ve sosyal engelleri aşmaktır. Eurocentres dil okullarında eğitim aldığınızda 90 farklı ülkeden gelen insanlarla tanışma fırsatınız olacaktır. Ayrıca değişik kültürlerden edindiğiniz arkadaşlıklarla yeni kültürler tanıyacak, boş vakitlerinizi birlikte değerlendirme fırsatı bularak iletişime geçme şansınız olacaktır.Euroncentres dil okulları yabancı dil eğitiminde lider konumdadır ve Avrupa Konseyine bu konu ile ilgili sık sık danışmanlık yapmaktadır. Euroncentres her zaman dil öğreminin başarısına odaklanmıştır.

Okula gelen bütün öğrencilere yapılan değerlendirmenin bir parçası olarak kişisel mülakat uygulanmaktadır. Her hafta öğrencilerle birlikte konuşularak net öğrenim hedefleri ortaya konmaktadır. Minimum sayıda öğrenciler ile birlikte dersler işlenmektedir. Her iki haftada bir kere birebir dersler uygulanmaktadır. Haftalık ara sınavlar ve tekrar dersleri yapılmaktadır. Her hafta çalışma kulübünde 2 saat ekstra destek dersi verilmektedir. Her programın sonunda dil yeterliliğinizi tam olarak gösteren bitirme sertifikası verilmektedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ;  Londra Merkez ve Londra Lee Green, Brighton, Bournemouth, Cambridge Amerika ;   New York, East Lansing  Avusturalya ; Sidney, Perth, Cairns - Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto- İrlanda ; Dublin  - Malta; Sliema - Güney Afrika; Cape Town Fransa ; Paris, LA Rochelle, Amboise - İspanya;  Barselona, Valensiya, Marbella Almanya; Berlin - İtalya ; Floransa - Japonya ; Kanazawa Singapur; Singapur - İsviçre ; Lozan - Çin ; Pekin - Rusya ; Moskova, St Petersburg

Okulun Sunduğu programlar:Genel Kurslar-Haftada 20 ders-25 ders-30 ders, Akademik programlar, Yurtdışında Üniversite hazırlık programları ve Üniversitelere yerleştirme programları, İş İngilizcesi, Staj programları, Sertifika programları, Sınav kursları ( TOEFL,TOEIC, IELTS, DELE, TestDaF, DELF,DALF, DFP,CELI,TRKI,HSK)

Çalışılan Üniversiteler ; Kanada - LAurentian University, Thompson River Universityu0 Universty of Regina, Seneca College, Alexander College, Sheridan College, Algonquin College ABD - Michigan State University İngiltere - Anglia Ruskin University, University of Brunel, University of Essex, University of Hull, University of Reading Yeni Zelanda - Auckland University, Auckland University of Technology

EUROCENTRES - CAMBRIDGEAvrupa 'da ki en popüler ve tarihi öğrenci şehirlerinden biri olan Cambridge, yürüyerek ve bisikletle dolaşmak için uygun büyüklüktedir.Dünya'nın her yerinden gelen gençler, öğrenci yaşamına ve spor, tiyatro,sinema,publar ve alışveriş için sayısız olanağın keyfini sürmektedirler. Eurocentres 'ın Cambridge dil okulları ahşap ve camdan yapılmış bir binaya sahiptir.Öğrenciler için sıcak ve konforlu bir ortam sunan okulun 20 adet sınıfı, bir konferans salonu, bir adet büyük salonu, kantini ve terası bulunmaktadır. Ayrıca okulda Wi-Fi bağlantısı mevcuttur. Okul, merkeze 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama seçenekleri; Aile yanı ve öğrenci evi konaklama seçenkleri bulunmaktadır. Aile yanı konaklamalar okula bisikletle gidip gelme mesafesindedir. Öğrenci evi ise okula 10 dakika yürüme mesafesindedir.