LSI Dil Okulları -Cambridge kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

LSI Dil Okulları 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren, dünya çapında binlerce öğrencisi olan bir kurumdur.LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenleri yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Eğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI,  en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğu düşüncesi ile eğitim kalitesini hep üst düzeyde tutan bir okuldur. Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin içindoğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde  değerlendirmenizi sağlar.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; İngiltere ; Londra Merkez, Londra Hamstead, Brighton, Cambridge -Amerika ;San Diego, San Francisco- Berkeley, New York , Boston Kanada  ;  Toronto, Vancouver Yeni Zelanda ; Auckland, Christchurch-Avustralya ; Brisbane-Malta; Sliema Fransa ; Paris-İsviçre; Zürih

Okulun Sunduğu programlar:  Genel Kurslar-Haftada 20 ders, 18 ders, 30 ders, İş İngilizcesi, 50+ yaş programları, Sınav Kursları, Üniversite, yüksekokul ve kariyer hazırlık, Mini Grup kursları, Birebir kurslar, Yaz okulu, Staj Programları, Özel amçalar için Kurslar; pilotlar için İngilizce,Hemşireler için İngilizce, Eğitim İngilizcesi, TKT Modülleri

LSI - CAMBRIDGE

Bir üniversite şehri olmasıyla ünlü Cambridge’in, akademik atmosferi dışında da uluslar arası öğrencilere sunduğu pek çok şey vardır. Üniversite kolejlerinin muhteşem bahçeleri, şehrin tamamına sinen çarpıcı mimariyle birlikte müzeleri, sanat galerileri, kendine özgü restoranları,  kafeleri, pubları, tiyatro ve komediyi de kapsayan canlı gece hayatıyla Cambridge azimli bir öğrencinin her şeyden çokça öğrenebileceği deneyimleyebileceği bir ortam sunmaktadır. Huzurlu bir çalışma ortamı sunan LSI merkezi ise ideal lokasyonu sayesinde hem şehir merkezine hem de tren istasyonuna çok yakındır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ Dil öğrenirken, gittiğiniz ülkeyi ve o ülkenin insanlarını da tanımanız gerekir. Tüm LSI dil merkezleri; aile yanı, öğrenci evi, öğrenci yurdu, pansiyon veya otel gibi çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bütün dil merkezlerimiz aktif ve ilgi çekici sosyal aktiviteler sunar.

LSI Aile Yanı Konaklama; Özenle seçilmiş ailelerimiz kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunar. Birçok öğrencimiz yıllar

sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürüyorlar.

LSI Öğrenci Evleri/Yurtları; Dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz öğrenci evi ve yurtlarında tek veya çift kişilik odalar mevcuttur. Banyolar ortaktır, odalar düzenli bir şekilde

temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Yiyecek ve içecek düzenlemeleri farklıdır

ama birçok yerde kahvaltı verilir.(Yer durumu ve daha fazla bilgi için lütfen NEW YURTDIŞI EĞİTİM ile irtibata geçiniz.)

Pansiyon/Hostel; Otellerden daha ekonomik olan pansiyonlar daha sınırlı hizmet sunar. Haftalık hizmetçi servisi sağlanır ve bazı pansiyonlar mutfak tesislerine sahiptir.

Oteller; LSI okulları ve NEW yurtdışı Eğitim yakın yerlerde değişik türlerde  oteller sunar ve seçilen otele  rezervasyon yapabilmektedir.