Regent Dil Okulları - Cambridge


Okulun Genel Özellikleri

Regent dil okulları 1964 yılında Londra 'da kurulmuş bir dil okuludur. İngiltere'nin en saygın dil okullarından biridir. Okulun 7 merkezi bulunmakla birlilte bu merkezler birleşik krallıkta yer alır.

Okulda sunulan hizmetler arasında ;Seyahatinizi kolaylaştırmak için bütün büyük havaalanlarından konaklayacağınız yere kişisel transfer hizmeti sunulmaktadır. İngilizceyi daha etkili bir şekilde öğrenebilmeniz için seviye ve ihtiyaç belirleme yapılmaktadır.Öğretmenler profesyoneldir, deneyim ve özelliklerine göre seçilmişlerdir. 6 veya 12 kişilik sınıflar hızlı öğrenmenizi sağlar. Kültürel geziler ve sosyal etkinlikler rahatlamanıza ve pratik yapmanıza yardımzı olur. Birçok kurs haftalık programdadır, pazartesi günleri kurslara başlayabilirsiniz. Bütün okullardaki ücretsiz intrnet ve e-mail aileniz ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurmanızı sağlar. 

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; İngiltere: Bournemouth. Brighton, Cambridge, Londra, Oxford İskoçya: Edinburgh

Okulun Sunduğu Programlar; Yoğun İngilizce , Çok yoğun İngilizce, Part-time İngilizce, IELTS VE Cambridge Sınav hazırlık kursları, Master hazırlık kursları, Yönetici kursları (6 kişilik sınıflarda), Bire bir kurslar, Home Tution

REGENT - CAMBRIDGE

Eşsiz üniversite atmosferinde dünyaca ünlü bir şehirde dil öğrenmek istemez misiniz? Cevabınız evetse işte şehir merkezindeki bu okul tam size göre! Birçok kültürel ve sosyal etkinlik de cabası. Cambridge, dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan tarihi bir şehirdir. Burada büyüleyici kolejleri ve müzeleri gezebilir, River Cam’e uğrayabilir ya da şehrin birçok restoran ve barında rahatlayıp eğlenebilirsiniz. Cambridge’de hızlı bir gece hayatının yanı sıra herkesin eğlenebileceği birçok alternatif vardır.

Regent Cambridge öğrencileri İngiltere’deki üniversitelere hazırlayan programlarda oldukça donanımlıdır. IELTS hazırlıklarında da ekspertlerdir.

Cambridge’in merkezindeki kozmopolit ve yaşanılası okul, öğrenci salonu, kafeterya ve teras bahçesiyle öğrencilere rahat ve konforlu bir ortam sunar. Yaş sınırı 16’dır. (yurtlar için 18.)

Konaklama Seçenekleri: Regent Dil Okulları Aile yanı, yurt ve isteğe bağlı otel konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklamada, gittiğiniz yerin kültürünü yakından öğrenmek ve pratik yapmak için idealdir. Kendinize ait çalışma alanı bulunan kendinize ait bir odanız olur. Yurt konaklamada ise daha bağımsız ve bir öğrenci yurdunda tek başına yaşayabilme imkanına sahip olursunuz. Yurtlar genellikle üniversite yurtları tarzdadırlar. Eğer aile yanı yada yurtta kalmak istemezseniz okulun size önerebileceği otleller bulunmaktadır.

Aktiviteler ve Geziler :Gece hayatı oldukça renklidir.Tarihi bir şehir olduğu için gezip görülecek birçok tarihi yer ve müze vardır.Imperial War Müzesi, Fitzwilliam Müzesi, American Military Cemetery Müzesi bunlardan sadece birkaçıdır.