STAFFORD HOUSE DİL OKULLARI-CAMBRIDGEOkulun Genel Özellikleri

İngiltere'nin önde gelen bağımsız eğitim kurumlarından biri olan Cambridge Education Group bünyesinde yer alan Stafford House School of English, profesyonel eğitim kadrosu ve 60 yıllık tecrübesiyle onlarca ülkeden yüzlerce öğrenciye yüksek standartlarda eğitim imkânı sunmaktadır. Stafford House gençlerin İngilizcelerini ilerletirken aynı zamanda İngiltere’deki gündelik yaşamı ve kültürünü  keşfetmelerini sağlar.

Okulun amacı, İngiltere’nin her yerindeki merkezlerinde öğrencilere en yüksek standartlarda eğitim konaklama, spor ve sosyal imkanları sağlayarak becerilerini geliştirmelerine en güvenli ve mutlu ortamlarda yardımcı olmaktır. Deneyimli öğretmenleriyle öğrencilerine en iyi eğitimi vermeyi amaçlayan okul, aynı zamanda günlük  yaşamda da pratik yapabileceğiniz ders dışı aktiviteler de sunmaktadır.

İngiltere'de Londra,Cambrıdge ve Canterbury'da uzun yıllardan beri hizmet veren okul  yeni açılan Brighton şubesi ile  okul sayısını arttırmıştır.

Okulun Bulunduğu Merkezler; İngiltere; Londra,Cambrıdge,Canterbury, Brighton

Okulun Sunduğu Programlar; Genel İngilizce,Yoğun / Yarı Yoğun İngilizce ,İş İngilizcesi,Cambridge sınavlarına hazırlık,IELTS hazırlık,Bire bir İngilizce,Yaz okulları

 

STAFFORD HOUSE-CAMBRIDGE

Dünya standartlarında bir üniversite şehri olan Cambrıdge ,güzellik,tarih ve kültür şehridir.Cambrıdge;kolej,kilise,yeşil parklara,geniş yeşil alanalarave muhteşem mimariye sahiptir.

 

Konaklama;

Aile yanı Konaklama:Aile yanı konaklama İngilizceyi öğrenmek ve İngiliz kültürünü tanımak için en iyi fırsattır.Aile yanı konaklama sizlere sunduğu avantajlar şunlardır: Aile ile uyum sağlama, dersler dışında İngilizce pratiği, tam donanımlı çalışma odası,  iki kişilik odalar, her gün kahvaltı ve akşam yemeği. Aynı zamanda odalar temizlenmekte ,çarşaf ve havlular haftada bir kez değiştirilmektedir.

Aktiviteler ve Geziler ;

Stafford House kaliteli dil eğitiminin yanı sıra oldukça yoğun bir sosyal programı öğrencilerine sunmaktadır. Londra, Brighton gibi çevre şehirlere geziler, çeşitli müze ve sanat galerilerine ziyaretler, sinema, tiyatro, eğlence parklarına geziler, futbol, basketbol ve badminton gibi spor karşılaşmaları bu sosyal aktivite programının kapsamı içindeki faaliyetler olarak sayılabilir.