STUDIO CAMBRIDGE Dil Okulları - Cambridge


Okulun Genel Özellikleri

Studio Cambridge İngiltere'nin Cambridge şehrindeki en eski ve en geniş dil okuludur. Okul bağımsız bir okul olduğundan, herhangi bir okullar zincirinin parçası değildir.Ününü kuruluş tarihinden bu yana 56 yıl boyunca sürdürdüğü yüksek standartlara borçludur. Her yıl dünyanın dört bir yanından, okula 4000'den fazla öğrenci kabul edebilmektedir.

Okulun ana merkezi 19. yüzyıla ait iki binadan oluşur ve demiryolu istasyonuna yalnızca 400 metre ve Cambridge şehir merkezine yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıktadır.

Cambridge şehri 800 yıllık bir üniversiteye sahiptir ve dünyanın en büyük öğrenim merkezlerinden biri olması ile meşhur bir şehirdir. 120.000 insanın yaşadığı küçük bir şehir olmasına rağmen Londra'ya trenle 45 dakika uzaklıkta, kolay bir erişime sahiptir.

Okulun Sunduğu Programlar; Haftalık en az 20 ders İnglizce, Standart kurslar – Haftada 20ders, Yoğun kurslar – Haftada 28 ders, Genel İngilizce, İleri İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Kursları (İngilizce Uluslararası Yeterlilik Sınavı), Cambridge İngilizce Sınavı  

Konaklama Seçenekleri

Dil öğrenirken, eğitim aldığınız ülkenin dilinin yanısıra kültürünü ve yaşayış biçiminide öğrenmek önemlidir. Ülkeyi tanımak gelecekte kurulacak ilişkilerde size o ülke ile ilgili fikir sahibi olma avantajı verecektir.

Studio Cambridge öğrencilerine hem aile yanı hem de öğrenci evi konaklama alternatiflerini sunmaktadır ve Cambridge şehrinde bulunan en eski dil okulu olmasının avantajları ile konaklama noktasında yıllardır öğrencilerin memnun kaldığı ailelerle çalışmaktadır.

İngiltere’nin dünyaca ünlü öğrenci şehrinde eğitim almak dil gelişiminde mükemmel bir avantajdır. Studio Cambridge 58 yıllık tecrübesi ve deneyimli eğitmen kadrosu ile dil eğitimi almak isteyenlere ideal bir ortam sağlamaktadır.

Öğrenciler özenle seçilen İngiliz bir ailenin yanında kalırlar. Odalar tek kişiliktir. 3, 4 ve 5 yıldızlı konaklama alternatifleri mevcuttur.

3 YILDIZ:Standart aile yanı konaklamadır. Kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.