BELL Dil Okulları - Londra Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri 

The Bell, 1972 yılında Frank Bell tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda yetişkinler ve gençlere ağırlıklı olarak İngilizce öğretmek ve İngilizce öğretecek eğitmenlerin yetiştirilmesini amaç edinen Bell okulları, günümüze gelindiğinde lise eğitimi, sınav hazırlık programları, üniversiteye hazırlık programları gibi birçok alanda eğitim vererek deneyimlerini dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencilerine aktarmaktadır.

Bell, dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencilerine unutulmaz bir deneyim kazandırmak amacıyla program seçeneklerini genişletir ve müfredatlarını gelişen iş dünyasının gerekliliklerine göre güncel tutar. Eğitiminiz boyunca kendinizi güvende ve huzur içinde hissetmeniz ve en önemlisi hedeflerinize ulaşmış olarak programınızı tamamlamanız büyük önem taşır. Bu yüzden okulda,eğitim süresince öğrencilere her konuda destek ve sorunların çözümü için danışmanlık hizmeti verilir.

Bell okulları British Council ve ENGLISHUK tarafından onaylı bir dil eğitim merkezidir. Ayrıca EAQUALS ( Euroepan Association of Quality Language Schools) ‘ın kurucu üyelerindendir.

Okulun Bulunduğu Şehirler: İngiltere;Cambridge, Londra, Bedgebury

Okulun Sunduğu Programlar: Genel İngilizce ( Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce Hazırlık programı, Yoğun İngilizce Sömestr programı, Birebir yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce + Futbol, Christmas Dönemi İngilizce Kursu ) Sınav Hazırlık Programları (  Yoğun IELTS Hazırlık Programı,   Yoğun Cambridge Sınavları Hazırlık Programı, Hızlandırılmış FCE Sınavı Hazırlık Kursu, BULATS ( İş İngilizcesi) Hazırlık Kursu) Akademik ve Üniversiteye Hazırlık Kursları ( Üniversiteye Hazırlık Programı, Akademik Hazırlık Programı), İş İngilizcesi ( Profesyoneller için İngilizce, Yoğun İş İngilizcesi Hazırlık Programı, Yöneticiler için  İngilizce), Uzmanlık Alanlarına Yönelik İngilizce Eğitimi ( Finans, Telekomünikasyon,   Mühendislik, İnsan Kaynakları, Askeri İngilizce, Hukuk, Pazarlama, Tıp İngilizcesi, İlaç Endüstrisi, Havacılık sektörü için gerekli akademik İngilizce, Üretim endüstrisi)

Katılabileceğiniz Kurslar;  Yoğun İngilizce Sömestr programı, Yoğunlaştırılmış Birebir İngilizce, Yoğun İngilizce Hazırlık Kursu, Yoğun IELTS Hazırlık Kursu, İş İngilizcesi (BULATS) Hazırlık Kursu, Yoğun İş İngilizcesi Hazırlık Programı, Profesyoneller için İngilizce, Yöneticiler için İngilizce, Uzmanlık Alanlarına Yönelik Birebir veya Grup İngilizce Kursları.

BELL-LONDRA

 Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden birisi olan Londra, yüzyıllardır dünyanın birçok yerinden gelen ırkların kaynaştığı çok kültürlü yapısıyla size sayısız fırsatlar sunar. 24 saat canlı eğlence hayatı, geniş eğitim olanaklarıyla da ile ünlü Londra, gerek üniversite eğitimi almak isteyen gerekse iş dünyasına yeni atılmış veya atılacaklar için ideal eğitim fırsatları sunuyor.

Okul, Covent Garden, Oxford Street, Brtisih Museum gibi Londra’nın en turistik noktalarına yürüme mesafesinde, Bloomsbury’de yer alır. Okulda 12 modern derslik, boş vakitlerinizde ders çalışabileceğiniz bilgisayarlar, film izleyebileceğiniz DVD playerlar, boş vakitlerinizde dinlenebileceğiniz, televizyon izleyebileceğiniz veya internete girebileceğiniz bilgisayarların bulunduğu dinlenme salonu vardır.

En yakın metro istasyonu olan Holborn’ den  Londra’nın her noktasına en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca  dünyaca ünlü iki katlı, kırmızı otobüsler sayesinde gitmek istediğiniz noktaya daha ucuza ulaşabilirsiniz.

Konaklama seçenekleri; Aile yanı, Öğrenci yurtları, Otel veya Misafir evleri.