Regent Dil Okulları - Londra Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

Regent dil okulları 1964 yılında Londra 'da kurulmuş bir dil okuludur. İngiltere'nin en saygın dil okullarından biridir. Okulun 7 merkezi bulunmakla birlilte bu merkezler birleşik krallıkta yer alır.

Okulda sunulan hizmetler arasında ;Seyahatinizi kolaylaştırmak için bütün büyük havaalanlarından konaklayacağınız yere kişisel transfer hizmeti sunulmaktadır. İngilizceyi daha etkili bir şekilde öğrenebilmeniz için seviye ve ihtiyaç belirleme yapılmaktadır.Öğretmenler profesyoneldir, deneyim ve özelliklerine göre seçilmişlerdir. 6 veya 12 kişilik sınıflar hızlı öğrenmenizi sağlar. Kültürel geziler ve sosyal etkinlikler rahatlamanıza ve pratik yapmanıza yardımzı olur. Birçok kurs haftalık programdadır, pazartesi günleri kurslara başlayabilirsiniz. Bütün okullardaki ücretsiz intrnet ve e-mail aileniz ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurmanızı sağlar. 

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; İngiltere: Bournemouth. Brighton, Cambridge, Londra, Oxford İskoçya: Edinburgh

Okulun Sunduğu Programlar; Yoğun İngilizce , Çok yoğun İngilizce, Part-time İngilizce, IELTS VE Cambridge Sınav hazırlık kursları, Master hazırlık kursları, Yönetici kursları (6 kişilik sınıflarda), Bire bir kurslar, Home Tution

REGENT - LONDRA 

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinin merkezindeki görkemli bir okulda İngilizce öğrenmek isteyenler için Regent London dil okulu mükemmel bir seçim olacaktır. Okul Londra’nın birçok turistik yerine yakındır ve sosyalleşmek için ideal bir konumdadır. Trafalgar Meydanı, Covent Garden, Leicester Meydanı ve London Theatreland’e sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okul kadrosu size zamanınızı en iyi şekilde kullanmanız için tavsiyelerde bulunacaktır. National Gallery’e gitmek, Thames’de botla gezmek ya da bir London top show’u görebilirsiniz. Londra herkes için ideal bir şehirdir.

1964’te kurulan Regent London ilk Regent okuludur. 40yıllık eğitim tecrübesi vardır. Ayrıca 1973’ten beri hırslı ve yetişkin öğrenciler için yönetici merkezi bulunur.Okul  oldukça konforlu ve ihtiyaçlarınız için donanımlı bir ortam sunar. Yaş sınırı 16’dır. (yurtlar ve süitler için 18)

Konaklama;  Aile yanı: tek kişilik yatak odası, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Süit aile yanı: tek kişilik yatak odası, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Chelsea yurdu: sadece suit oda dahildir. Yaş sınırı 18’dir.Standart yurt: sadece oda dahildir. Yaş sınırı 18’dir.Yaz yurdu: temmuz - ağustosSuit: sadece süit oda dahildir. Yaş sınırı 18’dir.

Aktiviteler ve Geziler; Londra dünyanın en büyük şehirlerinden biridir ve oldukça renkli bir sosyal hayatı vardır. Gece hayatı da bir o kadar renklidir. Tarihi bir şehir olduğu için gezip görülecek birçok tarihi yer ve müze vardır. Oxford Street, Big Ben, Trafalgar Square, Picadilly Circus ve onlarca tarihi ve görülmesi gereken yeri gezebilirsiniz. Londra'nın sanat - kültür başkenti olmasının yanı sıra, dünyanın en önemli - ve pahalı alışveriş merkezlerinden biri sayılması, alışveriş düşkünü olmasanız da mağazalara kayıtsız kalamayacağınız anlamına geliyor. Müzeleri gezerken, bazı mağazaları da müze niyetine adımlıyorsunuz.