Sprachcaffe Dil Okulları - Londra


SPRACHCAFFE Language Plus

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar; Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık

SPRACHCAFFE-LONDRA

Londra  Sprachcaffe Languages School / TA Edwards Language School, 1990 yılında kurulmuş, British Council tarafından onaylanmış, Cambrige Sınav Merkezi'dir. Dil okulu Londra'nın üç ve dördüncü bölgesine oldukça yakındır. Yürüyerek ya da kısa bir otobüs yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Eğitim ve dinlenmek için çok uygun bir ortama sahip dil okulundan  Londra'nın her yerine ulaşım oldukça kolaydır. Alışveriş merkezlerine, kütüphaneye, sinemaya, farklı ülkelerin restoranlarına ve Ealing'i Londra'nın en yeşil alanı yapan  park ve bahçelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Okulun sunduğu programlar;Yarı yoğun kursAkademik dönem- sınava hazırlık, Yoğun kurs, Bire bir kurs

Konaklama Seçekleri ; Londra'da iki tür konaklamamız bulunmaktadır. Apartmanlar ve aile yanı. Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz.  Tüm konaklama türlerinde diğer insanlarla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi pratik yapma şansı bulacaksınız.

Aktiviteler ve Geziler; Londra dünyanın en önemli finans ve iş merkezidir.  Dünya politikası, eğitimi, eğlence, medya ve moda yaşamı Londra'dan etkilenmektedir. Ayrıca dünyanın en büyük ulaşım sistemi Londra'da bulunmaktadır. Londra'nın  en yeşillik bölgesi Earling, doğal parklar ve çeşitli botanik bahçeleriyle donatılmıştır. British Museum'da dünyanın her bölgesinden getirilmiş en kapsamlı antik ve el sanatları koleksiyonunu bulabilirsiniz. Yaklaşık olarak  100 tane sanat galerisi bulunmaktadır. Müzeye girişin ücretsiz oluşu tüm sanatseverler için harika bir firsattır. 1837 yılından beri İngiliz Kraliyet Ailesi'nin resmi  konutları olan  Buckingham Sarayı aynı zamanda ziyaretçilere de açıktır. Sarayda bulunan sanat koleksiyonunu görmenizi tavsiye ederiz. Kraliçe Victoria  tarafından 1871 yılında açılan Royal Albert Hall. Klasik, rock müzik konserlerine, konferanslara, balo, bale, opera gibi birçok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Londra ya gitmişken görmeniz gereken diğer önemli yereler: Londra Kulesi, Big Ben, The London Eye, The London Dungeon, West End & Westminster Abbey Tour, Kensington Sarayı.

Londra  modanın merkezi kabul edilen dört büyük kentten biridir (Paris, Milano ve New York). Burberry, Vivienne Westwood, Alexander McQueen, John Galliano ve Stella McCartney Londra'nın en ünlü moda tasarımcılarıdır.  Londra Moda Haftasi yılda iki kez yapılmaktadır. Dünyanın en ünlü büyük mağazalarının bir kısmı, Harrods, Selfridges ve Harvey Nichols Londra'dadır.