BERLITZ DIL OKULU - MANCHESTER


 
                                                                                                                             BERLITZ ile ilgili görsel sonucu
 
Okulun Genel Özellikleri   
1870 yılında göçmen olarak Amerika’ya giden Maximillian Berlitz, geliştirdiği pratik temelli metot ile dil eğitiminde yeni bir çağ başlatmıştır. Berlitz, 1878'de ilk dil okulunu açmıştır. Kısa zamanda ünü tüm dünyaya yayılan Berlitz Dil Okulları, günümüzde öğrenci odaklı yaklaşımı, sürekli geliştirdiği modern sistemi, her yıl milyonlarca dolar ayırdığı ar-ge çalışmaları ve sektöre getirdiği birçok yenilikle beş kıtada faaliyet gösteren global bir kuruluştur. Berlitz dil eğitiminde ve global iletişimde dünya lideridir.
 
Okulun Bulunduğu Şehirler: DUBLIN , Manchester
 
Okulun Sunduğu programlar:  iş için dil öğrenmek, standart genel ve yoğun programlar, özel birebir dersler, yaz okulu, öğretmen özel eğitimler, online eğitimler, IELTS hazırlık programları
  BERLITZ manchester ile ilgili görsel sonucu
BERLITZ - MANCHESTER  
 
Berlitz Manchester İngilizce dil okulu 1900 yıllarında kuruldu ve dil eğitimlerinde binlerce öğrenciye yardım ettiği için mükemmel bir performans göstermektedirler.

BERLITZ manchester ile ilgili görsel sonucu

 

 
Berlitz Manchester şehir merkezi göbeğinde yer alır ve dil merkezi 10.000 feet kare tesise sahiptir. Tesiste 17 modern derslik, dinlenme salonu, kafe, teknoloji harikası olan IT odası ile de oldukça elit şekilde donatılmıştır.
 
Okulun ilk amacı ise en yüksek kalitede öğretim sunmak ve bu konudaki gerekli araç ve gereçleri de başarılı şekilde kullanmak. Berlitz Manchester bu bölgede en kaliteli İngilizce dil eğitimlerini değerli öğrencilere rahatlıkla sunabilecek kapasitede bir dil eğimi okuludur.
 
Berlitz Manchester dil okulu olarak öğrencilerin kişisel öğrenim ihtiyaçlarına odaklanmış ve yüksek kalitedeki İngilizce kursları konusunda en elit okullardan biridir. Okulun en önemli özelliklerinden biri ise eğlendirici ve eğitime teşvik edici öğrenim ortamları hazırlıyor olmasıdır.
 
 
Konaklama seçenekleri; Aile yanı konaklama , Yurt konaklama seçenekleri mevcut