ELC Dil Okulları - Manchester


Okulun Genel Özellikleri ;  

ELC Manchester Academy of English  dil okulları uzun yıllar önce kurulmuş ve alanında uzman öğretmenleriyle İngilizce öğretiminde merkez haline gelmiştir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; İngiltere- Londra,Manchester,Edinburgh,York

Okulun Sunduğu Programlar; Genel İngilizce (15,20,25,30 saat), Cambridge Sınavı, BEC, KET, PET, PTE - Pearson Test of English Academic, First Certificate, TOEFL, TOEIC ve IELTS ,İş İngilizcesi, Profesyoneller için İngilizce, Öğretmenler için kurslar

Experience English-MANCHESTER

Manchester, Birleşik Krallık'ın kalbinde yer almaktadır, Manchester sanayi devriminin öncüsü olarak bilinen bir şehirdir. Bugün gelişen yaratıcı ve dijital medya sektörlerindeki ve finansal yapısı nedeniyle Avrupa’nın en gelişmiş şehirlerden biri denebilir.Çarpıcı Viktorya binaları ve modern mimarisi ile görülmeye değer bu şehir, kültürel açıdan zengin bir yapıya sahiptir.Avrupa'nın en büyük öğrenci nüfusuna sahip, en canlı ve hareketli şehirlerinden biridir. Bu şehirde ükemmel müze ve galerileri, birinci sınıf spor ve eğlence ve her zevke uygun mağazalar ve marketler bulabilirsiniz.

ELC Manchester Academy of English şehrin en köklü okullarından biridir. Öğretmen yetiştirmede en mükemmel okul olarak ün kazanmıştır.Okul şehrin tam kalbinde yer almaktadır bu nedenle Manchester şehri’nin size sunduğu birçok kültürel,sanatsal ve spor aktivilerinden ve alışveriş merkezlerinden kolayca yararlanmanız mümkündür.Viktorya tipi bir binada yer alır.

Konaklama Seçenekleri ; Aile yanı konaklama, yurt konaklama, studio daireler