KAPLAN Dil Okulları - Manchester


Okulun Genel Özellikleri 
Uluslarararsı Amerikan eğitim kuruluşu KaplanInc' nin bir parçası olan Kaplan Aspect dil okulları 7 ülkedeki 42 okulu ile İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.   70 yılı aşkın süredir eğitim veren okulun hem üniversite kampüslerinde hem de kendine ait binalarında okulları bulunmaktadır. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler : İngiltere ; Oxford, Cambridge, Londra, Manchester, Bath, Torquay, Salisbury, Edinburg, Bornemouth İrlanda; Dublin Amerika ; Boston - Fenway, Harvard Square, Northeastern University at Downtown -, New York - Mid Town, Empire State, Soho- , Philadelphia, Washington, Miami, Chicago, ILLinois Institute of Technology, Seattle, Highline Community College , Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College,Irvine Valley College, Whittier College, Los Angeles Westwood  Avusturalya ; Sidney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane,Cairns,Perth Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto Malta; Sliema, Gozo

Okulun Sunduğu Programlar:  Genel Kurslar(Haftada 20, 24 ve 30 ders), Akademik yıl kursları , Online ingilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Staj, OPUS, Staj programları, Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, Grup ve Bireysel Yaz okulu programları, Üniversite Yerleştirme Servisi

KAPLAN-MANCHESTER

Manchester sanat, eğitim ve ticaret merkezidir. 3 Üniversiteye ve 2 Premier Ligi futbol takımına sahip olan şehir, canlı ve hareketli bir gece yaşantısına sahiptir. Mükemmel ulaşım ağı ile Machester'dan diğer şehirlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaplan okulları merkezde, Oxford  caddesinde bulunmaktadır. Restaurant , tiyatro ve barlara yürüme mesafesinde yer alan okul, geniş modern sınıflara , bilgisayara odasına, ortak kullanım alanları ve Wi- Fi bağlantısına sahiptir.

Konaklama seçenekleri : Aile Yanı -Tek ve Çift kişilik odalar- , Öğrenci evi