UNIVERSITY OF KENT


Tarihler: Haziran– Ağustos

Yaş sınırı:  12 – 17

Konaklama türü:Yurt konaklaması

Yer: Canterbury - İngiltere

Londra’ya uzaklık:1 saat 30 dakika

Okul Bilgileri: Yaz okulu programımız; Canterbury şehrinde,  University of Kent'in yemyeşil çimenler ve ağaçlarla çevrili ana kampüsünde yer alır. Kampüsten, bin yıllık geçmişe sahip binalarıyla tarihi katedral şehri Cantenbury'nin göz kamaştırıcı manzarası sizleri büyüler. Güzel nehir kıyısında yürüyüş yapmak ve mağazalarla dolu caddelerini dolaşmak için şehri gezmeye gidebilirsiniz. Öğrenciler ilk gün seviye tespit sınavına katılır ve seviyelerine uygun sınıflara verilir.

Konaklama: Yaz Okulu öğrencileri kampüs içindeki restore edilmiş yurt binalarında ağırlanır. Konaklama; iki kişilik odalarda kahvaltı, öğlen, akşam ve ara öğünler de dahil tam pansiyondur.

Gezi ve aktiviteler: Futbol, Basketbol, Kriket, Badminton, Dans, Voleybol ve Tenis. Her hafta bir tam ve beş yarım gün çeşitli geziler organize edilir. Düzenlenen geziler şunlardır: Buckingham Sarayı, Brighton Royal Pavilion,Brighton Deniz Yaşam Merkezi,Chessington Maceralar Dünyası,London Dungeon,London Eye,Madame Tussauds & Marvel 4D Experience

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.

 

Benzer Sayfalar;

İngiltere Hakkında Merak Ettikleriniz 

İngiltere Vizesi

İngiltere'de Yaşam

University of Kent

Cambridge'de İş İngilizcesi