İNGİLTERE YAZ OKULU / ST MARY`S UNIVERSITY


Tarihler:  3 Temmuz - 14 Ağustos

Kurs Süresi: 1-6 hafta

Yaş sınırı:  13-17 (Yurt Konaklama) / 15-17 (Aile yanı konaklama)

Konaklama türü: Yurt konaklaması ve Aile yanı konaklama 

Haftalık ders saati: 20 ders /hafta

Kapasite: 300 kişi yurt -100 kişi aile yanı

Yer: Londra

Okul Bilgileri: St. Mary’s University College gözalıcı kampüsüyle güneybatı Londra’da Twickheam’da 1850 yılında kurulmuştur.Kampüs Strawberry Hill olarak da adlandırılır.Twickheam Rugby stadyumuyla ünlüdür.Kampüs stadyuma sadece birkaç dakika mesafededir.Dünyaca ünlü kraliyet botanik bahçeleri de burada bulunur.

St Mary Üniversitesi kampüsü Londra Heathrow havalimanına 45 dakikalık mesafede yer alır. Gatwick'e 1,5 saat ve Stansted havalimanına ise 2 saatlik mesafede yer alır.  Maksimum 15 kişilik donanımlı sınıflarında eğitim veren okul düzenlediği geziler ve aktivitelerle eğlenceli bir eğitim sağlar.

Konaklama: Okul kampüs içerisinde 4 ayrı konaklama binasına sahiptir.Kız ve erkek öğrencilerin ayrı ayrı binalarda kaldığı yurtlarda öğrenciler tek kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Aile yanında kalmak isteyen öğrenciler için seçilen aileler okula yürüme mesafesindedir yada otobüs duraklarına yakın mesafede bulunan aileler öğrencilere sunulur. Yurtlarda kalan öğrenciler sabah çğle akşam yemeklerini yemekhanelerde yemektedirler. Aile yanında kalan öğrenciler sabah kahvaltılarını aile ile yaparlar. 5 akşam yemeğini ve öğle yemeklerini ise okulda yemektedirler. 

Gezi ve Aktiviteler: Haftada bir tam bir yarım gün geziler mevcuttur. Ayrıca derslerden sonra öğrencilerin kaynasması ve eğlenmeleri için çeşitli aktivite ve oyunlar düzenlenir.Bunlar Hoş geldin partileri,karaoke,film geceleri,barbekü partisi,drama,sanat,hazine avı,tiyatro.Geziler;Buckingham Palace,Windsor Castle,Oxford College,Londra,Science&Natural History Museum,Chelsea Stadium,The London Dungeans…

Okulun özellikleri ; Yemekhane, 17 sınıf,kapalı spor salonu,Kafe,Tenis kortu,Sinema Salonu,Futbol sahası,hokey sahası,tiyatro,çamaşırhane

KONAKLAMA TÜRÜ HAFTA SAYISI ÜCRETLER
Yurt / paylaşımlı oda 2 hafta 1625 Sterlin
Yurt / paylaşımlı oda 3 hafta 2365 Sterlin
Yurt / paylaşımlı oda 4 hafta 3085 Sterlin
Yurt / özel banyolu oda 2 hafta 1795 Sterlin
Yurt / özel banyolu oda 3 hafta 2610 Sterlin
Yurt / özel banyolu oda 4 hafta 3410 Sterlin
Aile yanı konaklama / Paylaşımlı 2 hafta 1425 Sterlin
Aile yanı konaklama / Paylaşımlı 3 hafta 2070 Sterlin
Aile yanı konaklama / Paylaşımlı 4 hafta 2705 Sterlin

 

Fiyata Dahil Olanlar

  • Haftada 20 ders İngilizce
  • Ön kayıt ücretleri
  • Yurt veya aile yanı konaklama
  • 3 öğün yemek 
  • Gezi ve aktiviteler
  • Sağlık sigortası
  • Havalimanı karşılama ve bırakma
  • Kurs bitirme sertifikası 
  • Wi-fi

 

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.