GLOBAL VILLAGE


Okulun Genel Özellikleri

Globall Village 1960  yılında kurulmuş,dünyanın birçok bölgesinden gelen öğrenciler için farklı deneyimler kazandıran son derece modern bir dil okuludur.Global Village English Centers öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde geçirmeleri ve yüksek kalitede eğitim almaları için çok uygun bir okuldur.konaklama seçenekleri ve yıl boyunca süren aktivitelerle öğrenciler hem yıl boyunca süren aktivitelerle eğlenip hem eğitim görerek kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir.

Kurs Merkezleri

Global Village – Kanada- Vancouver,Toronto,Calgary,Victoria(Kanada),Havaii(USA)  ve Avustralyadaki Sydney,Brisbane ve Noosa dır.

CALGARY

Yaş Aralığı: 12 - 17

Kurs Tarihleri :  Temmuz - Ağustos

Kurs Türü: Genel İngilizce+ Aktivite

Konaklama: Aile yanı

Okul Bilgisi

 CALGARY Kanada’nın en hızlı gelişen şehridir.Arkadaş canlısı insanları ve doğaya yakınlığıyla güvenli  bir şehirdir.GV CALGARY şehrin merkezi yerinde bulunmaktadır ve ROCKY MOUNTAINS’daki dünyaca ünlü BANFF ‘A sadece 90 dakika mesafededir.

Konaklama

 Ana dili İngilizce olan aile yanında konaklama,tam pansiyon günde 3 öğün yemek,öğrencilerin 24 saat hizmetinde acil servis. Aile yanında kalmak istemeyenler için okul öğrenci residence, apartman, hostel gibi konaklamalar da ayarlayabilmektedir.

Aktiviteler ve geziler

Kültürel aktiviteler,spor aktiviteleri gezi aktiviteleri

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.