GLOBAL VILLAGE


Okulun Genel Özellikleri

Globall Village 1960  yılında kurulmuş,dünyanın birçok bölgesinden gelen öğrenciler için farklı deneyimler kazandıran son derece modern bir dil okuludur.Global Village English Centers öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde geçirmeleri ve yüksek kalitede eğitim almaları için çok uygun bir okuldur.konaklama seçenekleri ve yıl boyunca süren aktivitelerle öğrenciler hem yıl boyunca süren aktivitelerle eğlenip hem eğitim görerek kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir.

Kurs Merkezleri

Global Village – Kanada- Vancouver,Toronto,Calgary,Victoria(Kanada),Havaii(USA)  ve Avustralyadaki Sydney,Brisbane ve Noosa dır.

Vancouver

Yaş Aralığı: 12 - 17

Kurs Tarihleri : Temmuz - Ağustos

Kurs Türü: Genel İngilizce+ Aktivite

Konaklama: Aile yanı

Okul Bilgisi

GV Vancouver okulu modern tesisleri ve çok çeşitli programları ile dünyanın pek çok köşesinden öğrenciyi ağırlamaktadır. Şehir merkezinde Cambie Street’te yer alan okulda sınıflar ortalama 12 öğrenciden oluşur. Okul içerisinde 43 sınıf, 3 tane multimedya laboratuvarı ve 65 bilgisayar,ücretsiz internet erişimi ve wi-fi,4 tane öğrenci salonu,oyun salonu,sushi bar,meşrubat otomatları bulunmaktadır.

Konaklama

 Ana dili İngilizce olan aile yanında konaklama,tam pansiyon günde 3 öğün yemek,öğrencilerin 24 saat hizmetinde acil servis. Aile yanında kalmak istemeyenler için okul öğrenci residence, apartman, hostel gibi konaklamalar da ayarlayabilmektedir.

Aktiviteler ve geziler

Stanley park’ta bisiklet gezisi,Grandville adasında avcılık,spor aktiviteleri,ada turu,Queen E.Park soccer ve tenis,Splashdown park,China town turu,Vancouver aquarium,Whistler Olympic resort gezi turu,minigolf,sinema,piknik,Bowen adası gezi,yoga ,Bowling,Alışveriş

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.