UNIVERSITY of BRITISH COLUMBIA


Tarihler: Haziran – Temmuz

Yaş sınırı: 13 – 19

Konaklama türü: Yurt konaklaması

Yer: Vancouver -Kanada

Okul Bilgileri: 1908’de kurulan British Columbia Üniversitesi Kanada’nın en iyi üniversiteleri arasında gösterilmekte, aynı zamanda dünyanın sıralamasında da ilk 40 arasında bulunmaktadır.  Öğrenciler yemyeşil ve sakin bir üniversite kampüsünde eğitim alırken aynı zamanda Vancouver şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirler. Sınıflar en fazla 12 kişililiktir. Yaz okulu programımız, öğrencilere Kanada’nın en dinamik ve eğlenceli şehirlerinden olan Vancouver’ı gezmek için haftada 2 tam gün zaman ayıracak şekilde tasarlanmıştır.

Konaklama: Yaz Okulu öğrencileri tüm kampüs tesislerine kolay erişebilecekleri kampüs içindeki yurt binalarında ağırlanır. Konaklama; iki kişilik odalarda kahvaltı, öğlen, akşam ve ara öğünler de dâhil tam pansiyondur.

Aktiviteler ve Geziler: Uluslar arası Yetenek Gecesi, sanatsal çalışmalar, bowling, dans, disko, sinema, uluslararası geceler, grup oyunları, basketbol, yüzme, tenis. Geziler: Her hafta bir tam ve iki yarım gün çeşitli geziler organize edilir. Düzenlenen geziler şunlardır: Granville Island,Stan ley Park and Vancouver Aquarium,Whistler Mountain Adventure,English Bay and Sea Wall…

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.