CHAMBER COLLEGE Dil Okulları - St Julian's


 

Chamber College Malta Dil Okulu 14 Şubat 2005 tarihinden bu yana eğitim vermektedir. Okul her yaştan ve çeşitli uluslardan öğrencilere kaliteli dil eğitimi vermektedir.Okul Avusturya,Brezilya, Çin, Kolombiya, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya, Japonya, Kore, Polonya, Rusya, İspanya,Türkiye,Tunus,Ukrayna Özbekistan gibi ülkelerden öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.Chamber College farklı uluslardan öğrencileri bir araya getirerek İngilizce pratik yapabilecekleri ideal ortamı yaratmayı amaçlamaktadır.Okulun aktivite departmanı haftalık periyotlarla düzenlediği gezi ve aktivite programları ile Malta Adasının güzelliklerini öğrencilerle paylaşır. Deneyimli eğitim kadrosu ile öğrencilerine hem eğitim hem de aktivite programlarında yüksek kalite standartlarını sunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülke : Malta

Okulun Sunduğu Programlar : Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Birebir Kurslar,Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS, TOEFL,TOEIC, Mini Yoğun Genel İngilizce, İş İngilizcesi.

KONAKLAMA : 

Aile Yanı Konaklama : Dünya'da eğitim için yurtdışına çıkan öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü olan Aile yanı konaklama , bulunduğunuz ülkedeki aiğle yaşamını ve kültürünü tanımanıza yardımcı olur.

Superior Aile Yanı Konaklama : Normal aile yanı konaklamayla aynı özelliktedir.Tek farkı odaların tek kişilik ve en-suite yani banyo ve tuvaletlerin odanın içerisinde yada yakınında sadece sizin kullanımınıza ait olmasıdır.

Okul Yurdu/Residence Konaklama : Her okulun kendine ait en az bir yurdu bulunmaktadır. Yurdun kapasitesine bağlı olarak öğrenci sayısı değişiklik göstermektedir. Tek veya çift kişilik oda seçeneği mevcut olup, yemekler ortak kullanım alanı olan mutfaklarda öğrenciler tarafından yapılmaktadır. Mutfaklarda yemek yapmak için gerekli araç ve gereçler bulunmaktadır.

Apart Konaklama : Okulların kendilerine ait veya kiraladıkları binalarda, 1-2 ve 3 yatak odalı dairelerin öğrencilere sunulduğu konaklama türüdür. Dairelerde oda sayısı ve odanın tek veya çift kişilik olmasına bağlı olarak 2-6 kişi arasında paylaşılmaktadır. Salon,mutfak ,tuvalet ve banyo ortak kullanım alanlarıdır.

Stüdyo daire Konaklama : Apart Dairelerden farkı, dairenin tamamen size ait omasıdır. Stüdyo dairelerde klima, TV,DVD bulunmaktadır. Mutfaklarda tüm araç ve gereçler mevcuttur.

Otel Konaklama : Bütçenize uygun fiyatlarda 3 , 4 ve 5 yıldızlı otel keyfini yaşamak isteyen öğrencilere sunulan bir hizmettir. Kahvaltı, yarım ve tam pansiyon seçenekleri mevcuttur.