YURTDIŞINDA YÜKSEK LİSANS


Yurtdışında yüksek lisans yapmak geleceğinize yapılan bir yatırımdır. Mastır derecenizi aldıktan sonra sizi iyi bir kariyer ve prestijli bir iş muhakkak bekliyor olacaktır. Milyonlarca üniversite mezunundan bir adım önde kariyer hayatınıza adım atarak geleceğinizde farklılığı Yurtdışı mastır programları ile siz yakalarsınız.

 

Herkesin farkında olduğu gibi dünyada sektörler arası rekabet gitgide artmaktadır. Buna paralel olarak insanlar arasındaki rekabet de gün geçtikçe çoğalmaktadır. Aynı bölümden mezun olan milyonlarca öğrencinin diğerlerinden bir adım önde olması için mezunların yöneldiği programlar vardır. Mezun olan kişinin geniş bir zaman dilimi varsa ve ya sonrasında akademik bir kariyer düşünüyorsa NEW Yurtdışı Eğitim olarak yurtdışında yüksek lisans programları size uygun olacaktır.

 

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi almak isteyenler için NEW Yurtdışı Eğitim olarak sizlere birçok ülkede Mastır Eğitimi almanız için destek oluyoruz. Günümüz dünyasında yüksek lisans eğitimi önem kazandığı için ülkeler ve üniversiteler mastır programları için cazip yüksek lisans programları sunmaktadır. Bunların başında her zamanki gibi İngiltere, Amerika, Kanada gelmektedir. Ayrıca Avrupa ülkelerindeki Mastır programları da giderek popüler hale gelmektedir. Bu ülkelerdeki üniversitelerin ve programların bütün dünya ülkeleri tarafından tanınırlılığının olması da bunu daha da cazip hale getirmektedir.

Yurtdışında yüksek lisans programlarının ülkeler göre fiyatları da değişmektedir. İngiltere, Amerika, Kanada gibi birinci dünya ülkelerinin eğitim maliyetleri diğer ülkelere göre daha yüksektir. Üniversitelerin devlet üniversitesi olmasına rağmen fiyatlarının yüksek olmasının sebebi, bu ülkelere eğitim için gelen öğrencilerin uluslararası öğrenci statüsünde kabul edilmesidir. Kendi ülke vatandaşlarına fiyatlar çok daha uygundur. Avrupa’daki diğer ülkelerde ise bu sistem uygulanmaz ve ortalama yüksek lisans maliyetleri 400 Euro ile 5000 Euro arasında değişmektedir. Gideceğiniz Avrupa ülkesine göre fiyatların detayını öğrenmek için ilgilendiğiniz ülkenin sayfasını inceleyiniz ...