AMERİKA HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE NE DERSİNİZ?


Amerika, eğitim, bilim, sanat ve teknoloji de Dünya’nın en gelişmiş ülkesidir. Dil Eğitimi almanın yanı sıra, Dünya’nın pek çok ülkesinden farklı kültürleri bir arada görerek vizyonunuzu en üst seviyede geliştirebileceğiniz bir ülkedir. Amerika’da İngilizcenin en geçerli aksanlarından Amerikan İngilizcesi ile İngilizce öğrenme imkânınız vardır. Ayrıca Amerika’da her bütçe ve ihtiyaca cevap verebilecek çeşitlilikte eğitim olanakları mevcuttur. Bu sebeple yurtdışında dil okulları hakkında bilgi toplayan öğrencilerin en çok ilgilendikleri ülkelerden biri de Amerika’dır. 

Amerika'yı keşfederken dil öğrenmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay! NEW Yurtdışı Eğitim 16 yaşından büyük her öğrenci için 4 haftalık özel bir program hazırlamıştır.

4 HAFTA SADECE 1430 DOLAR !

KAMPANYA DETAYLARI;

Ülke : Amerika

Şehir : San Diego

Yaş grubu : 16 +

Program Süresi : 4 hafta 

Ders sayısı : 96 ders

Konaklama : Yurt - Paylaşımlı oda - Yemeksiz

Programa dahil olanlar ; Eğitim , Yurt Konaklama, Vize ücreti ,Oryantasyon, Vize danışmanlığı

Programa dahil olmayanlar: Pasaport ücreti , Uçak bileti, Ekstra geziler, Havalimanı transferleri

Okul hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

NEDEN AMERİKA?

Yurtdışı dil eğitimi alanında Amerika dünyanın en popüler ülkelerinden biri olarak kabul edilir. Amerikan sineması, Amerikan yazılım programları, Amerikan ürünleri, Amerikan edebiyatı ve medyasının dünyadaki etkinliği ve gücü Amerikan İngilizcesinin de dünyada en yaygın kullanılan aksan olmasını sağladığı bir gerçektir. Bundan dolayı da yurtdışı eğitim, dil eğitimi de dahil olmak üzere yurtdışında master, yurtdışında sertifika ve yurtdışında üniversite konusunda Amerika en çok tercih edilen ülke durumundadır. Amerika’ da bir dil eğitimine gitmek için herhangi bir şart aranmamaktadır, uygulanan dil eğitimi modeli pratiğe dayalıdır. Amerika Birleşik devletleri, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen yabancı öğrenci ve turistlerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biridir. Amerika’da özellikle İngiltere’ye kıyasla yaşam ucuzdur ve dünyaca ünlü eğlence merkezlerine, göz alıcı coğrafyaya sahip bir ülkedir. Dil eğitimi sonrası lisans ve yüksek lisans programlarına devam etmek kolaydır. Amerika, dünyanın endüstri ve teknoloji alanında önde gelen ülkelerinden biridir.Çok çeşitli kültürleri potasında eriten Amerika Birleşik Devletleri, ülkede bulunan 20 milyonu aşkın yabancı nüfusuyla kültürel zenginliğe sahiptir. 

 

NEW YURTDIŞI EĞİTİM  2011 yılından beri Mersin şehrinde faaliyet göstermektedir. Adana, Hatay, İskenderun, Gaziantep gibi çevre illere danışmanlık hizmeti verdiği gibi ;  İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye’nin birçok şehrinden de öğrencilere ulaşmaktadır. Detaylı bilgi için NEW YURTDIŞI EĞİTİM Mersin ofisini arayın .

http://nileduworld.com/iletisim