CONNECT ENGLISH Dil Okulları - San Diego


Okulun Genel Özellikleri                                                                   

Connect English enerjik ve motive öğrenciler için dil eğitimi vermektedir. Okul, önceliği tamamen öğrenciler olan 2 ortak vizyona sahip öğretmen tarafından kurulmuştur. Okulun temel amacı, okuma, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi, kelime bilgisi, telaffuz ve test hazırlık gibi alanlarda öğrencilerin İngilizce dil yeterliliklerini kapsamlı bir şekilde geliştirmektir.

Okulun Sunduğu programlar:  Genel Kurslar, TOEFL, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi ve travel study programları sunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; Amerika.

CONNECT ENGLISH - SAN DIEGO

San Diego Uygun fiyatlı, şehir merkezine yakın,toplu taşıma ile kolay ulaşım,plaja 15 dakikalık mesafede seçkin eğitim kadrosu ile en uygun fiyatlı eğitimi sunmaktadır.Conncet English,uluslararası öğrencilerin, profesyonellerin,şirketler ve devlet kurumlarının özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için çeşitli programlar sunmaktadır.Düşük Türk öğrenci oranı, TOEFL programları,üniversite yerleştirme hizmeti, şehir merkezine kolay ulaşabilir konumda olması ve öğrencilere uygun ders programını sunması nedeniyle çok avantajlı bir dil okuludur.Ders etkinliklerinin yanında Connect Genel İngilizce Programı günlük hayatta İngilizceyi pekiştirmeye yönelik medya projeleri ve okul tarafından planlanıp hazırlanacak sosyal aktiviteleri de kapsamaktadır.SAN DIEGO'da üç farklı kampüste uygun fiyatlı eğitim sunan bir dil okuludur.Kampüsler : Mission Valley, La Jolla, Pacific Beach.

Konaklama Seçenekleri;

AİLE YANI KONAKLAMA : 

Amerikalı bir ailenin yanında kalmak, İngilizce pratiğinizi geliştirmenize ve yaşadığınız ülkenin kültürünü ve yaşam tarzını anlamanıza yardımcı olur. Aile konaklamalar okul tarafından organize edilmektedir. Doldurduğunuz konaklama formunda seçtiğiniz özelliklere en uygun şekilde, kalacağınız aile size bir oda ve sabah akşam yemeğinizi sağlayacaktır. En az 2 hafta süreli aile yanı konaklama seçebilirsiniz.

ÖĞRENCİ YURDU ve OTEL KONAKLAMA :

Okula yakın öğrenci yurdu ya da oteller de konaklama seçenekleri arasındadır. Connect'in anlaşmalı olduğu yurtlarda konaklamanız ayarlanmaktadır.