THE LANGUAGE GALLERY Dil Okulları - İrlanda-Dublin


Okulun Genel özellikleri,

‘’The Language Gallery’’ her öğrenciyi enerjisi, tutkusu ve uzmanlığı ile karşılıyor. Donanımlı kadromuz Sınıflarda ve öğrenci deneyimlerinde her zaman öğrencilerin yanında olacaktır. Amacımız akademik analiz, esnek çalışma koşulları, kişisel kurslar, müşteri hizmetleri ve heyecan verici sosyal programlarla başarıyı garantilemektir. Sizlere unutulmaz bir seyahat sunmak ve deneyimlerinizi geliştirmeniz için durmaksızın yeni yollar arıyoruz.

Donanımlı kadromuz, akademik yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci destek personellerimiz sizler için faydalı ve unutulmaz bir deneyim yaratacaktır. Enstitü ve üniversite kapsamındaki öğretmenlerimiz ana dili İngilizce olan ve hem akademik hem de genel İngilizce öğretim donanımına sahip öğretmenlerdir. Birleşik krallık içinde veya yurt dışında konumlanmış fakültelerimizde tek dil ve çok dil bağlamında eğitim alan birçok öğrenci vardır. Bu fakülteler farklı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek için muhteşem şekilde konumlanmıştır. İngilizcenizi geliştirmeniz, IELTS sınavlarından en yüksek puanı almanız veya sektörel alanlarda akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan her türlü desteği, başarının anahtarını sizlere sunuyoruz.

Donanımlı kampüslerimiz kütüphaneleri, Geniş eğlence alanları, Wi-fi ve bilgisayar odalarıyla, Klima ve projektörlü sınıflarıyla eğlenirken öğrenmenizi sağlayacak niteliktedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere; Oxford, Londra, Birmingham, Manchester İrlanda; Dublin, Almanya; Hannover Kanada; Toronto 

Okulun sunduğu programlar; Genel İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce, İş İngilizcesi, Modern yabancı diller ( Akşam genel İspanyolca, Birebir İspanyolca, Akşam genel Almanca, Birebir Almanca, Birebir İtalyanca, Akşam genel Arapça, birebir Arapça, Akşam genel Fransızca, Birebir Fransızca)

Katılabileceğiniz Kurslar; Genel İngilizce, IELTS hazırlık programı, Cambridge Sınav hazırlık programı, Sosyal program.

The Language Gallery- Dublin

Okulumuz İrlanda’nın başkenti olan Dublin’in merkezinde yer almaktadır. Kampüsümüz Dublini tercih eden öğrenciler için Hareketli Temple Barın merkezinde Quays üzerinde konumlanmıştır. Gelişmiş demiryolu, otobüs ve tramvay bağlantıları Dublin içi ve dışına erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Samimiyeti ile ünlü İrlanda Avrupanın heryerine ulaşım kolaylığı sağlıyor ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilere sıcakkanlılıkla yaklaşıyor.

Tesislerimizde tartışma salonları, oditoryumlar, Dinlenme alanları, grup çalışmaları için buluşma noktaları bulunmaktadır. Kolej sizlere Moodle ( sanal öğrenme ortamı ), çevirim içi kütüphane ve kullanım kılavuzu, öğrenci geri bildirim forumları ve tüm sınıfların çevrimiçi ders notları gibi birçok imkân sunmaktadır ayrıca kampüsümüzde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı mevcuttur.

Öğrencilerle daha yakından ilgilenebilmek için sınıflarımız maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. Kayıtlarımız minimum 18 yaştan başlar, her yaşa hitap eder. *** Grup olması durumunda yaş sınırı minimum 16’dır.